kto chodi na medicinu???

RoterO18

no tam je zasa probleem ze nenavidim biolu rastliny....aa na farmacii sa dost podrobne venuju tomu..:D...strasne komplikovane je to...

RoterO18

mno idealy o medicie nemam ziadne praveze..ziadne tesenice ani nic poodbne.....hm...aa...vlastne rozhodla som sa len kvoli tomu..ze chemia do mna ide akoby sama..s tou rpoblem nemaam,,ide len o tu biolu....cize studium sa zvladat da??,a ludia....mno....viem ...uz som stihla zistit aky ludia dokazu byt..:( hm.....

ich auch

Ahoj, ja chodim tiez na medicinu. Pokial sa chces ucit na prijimacky sama, tak si zozen zo skolskeho skladu /predpokladam,ze chodis na gymnazium/ take stare biologie.Su to hrube stare knihy a podklady na prijimacky,ktore kupis na LFUK v skriptarni su robene podla toho.S chemiou je to uz tazsie, ale prinajhorsom daco sa da pochopit a nieco nasprtas naspamat. S prispevkom podo mnou suhlasim, avsak pridrbanych ludi je vsade kopa, nielen na medicine, ale to zistis postupom casu.
Nenechaj sa odradit a ak fakt tuzis byt lekarka,tak tento ciel z hlavy nestracaj a snaz sa:)budem drzat palce..lebp da sa sem dostat. odporucam stranku www.bsm.sk kde ziskas viac informacii na forach nasej skoly.

ja zial

ja studujem,tri krat by som si rozmyslela ist znova toto studovat,zamestnanie pekne,ale idealy skoro opadnu,ved zistis sama na skole-realita diametralne odlisna od povodnych predstav-a tes sa na spoluziakov,co studuju len preto,aby mohli cely zivot zarabat vela penazi-ziadna nezistnost-ja som z toho sklamana,ale snad sa ti to nestane....prijmacky sa daju,ked chces velmi,vsetko sa da,ale ja som tiez si to musela pekne odsediet,ucola som sa sama,a neklamem,ak poviem,ze poctivo rok....ale bola som nadrvena a prfekne umiestnenie som dosiahla-no po euforii z mediny,ako som uz pisala,prislo sklamanie,hlavne z ludi na skole a dovodov ich studia....vela stastia