Svrbenie a výtok

Príspevok v téme: Svrbenie a výtok
anonymka261

mam taky \"maly \" problem...mam dost časty zeleno-žltý výtok z vagíny...niekedy je silnejsi a niekedy slabší...dost mi prekaza pretoze zapacha a niekedy mi to pride as trapne ze mam tak silny výtok a pri sexe s priatelom som s tym nemala problem ale som sa citila tak zahambene ked ma palcoval a mal palce od toho vytoku....prvu menstruaciu som mala velmi silnu ale ostaatne as do teras mam take ze ziadne krce, bolesti a take ze prve dva -tri dni mam stredne krvacanie a ku konci menstruacie mi je aj jedna vložka vela..myslite si ze ten vytok suvisi s menstruaciou???teras ma svrbi vagina z von...myslite si ze môzem to mat s môjho prveho sexu a z kondomu??..pllls poradte mi co si o tom myslite

MONI-LILI

Ahoj, mám problém s výtokom. Teda ani nie tak s výtokom ktorý vytečie von, ale s tým, čo je vo vnútri. Akoby zoschol a zhrudkovatel. Aj to dosť bolí keď si sadnem. A keď som si vsunula prst do pošvy tak sa mi tam skoro ani nedal strčiť. Celé vnútro bolo suché. Neviem čo mám robiť. Poraďte! Ďakujem

ebi77777777

:D
po prvé 16 ročné dievča
po druhé napíše naposledy spala s "niekým" pred vyše mesiacom
asi ma šľahne :D

Vrátim sa k téme, navštív gynekológa, urobí ti kultiváciu a naordinuje ti vhodnú liečbu

Crazy

Ahoj mám 16 a potrebujem poradiť , po oholeni ma začala strasne svrbieť a mám nejaky čudný výtok , taký že u tam biele hrudky , panna niesom ale naposledy som z niekm spala vyše pred mesiacom , strašne moc sa bojim ... čo mám robiť ? dakujem

majka434

aj mna uz velmi dlho trapi vytok dokonca som bola aj na viecerych visetreniach a nic mi nezistili podla nic je vsetko ok,ale vytok ma stale trapi neviete mi na to nieco poradit?

klaudy16

Ahojte maam 13 rokov este nemam menstruaciu ale podla mna coskoro pride lebo :) uz maam aj vytok a cim dalaj tym ho maam viac aa je aj hustejssii :) a vzdy ma skoro svrbii ? co s tym ? :) ja sa bojim ist k gynekologovy :) a tie intimky b ymi nepomohli alebo krem canesten ? prosiim o pocoooom :) dikíí .a ze nemoze to byt dajaka choroba ?? :) dikí

myskka

Ahojte,chcela som sa opytat ze ci sa aj vam stalo ze ste boli na gynde kvoli vytoku a ked prisli vysledky tak tam nasli aj 4 bakterie.lebo ja mam vytok ale mna to nesvrbi ani nestipe.ale isto tam mam nejake bakterie..a stava sa ze ich tam moze byt aj 5?to sa ako dlho lieci..ak ste niekto mali taku skusenost.tak mi prosim napiste..diki

julinecka

ide pravdepodobne o hubovú chorobu, huby sa držia v prostredí so zmeneným pH.
Obráť sa na p. Florekovú, aj mne pomohla

mandarinka

ja by som sa chcela opytat,no ja uz som mala pr zapalov ale tento asi co mam teraz sa mi nejak nezda.Pouzivam ge na intimnu hygienu,ziadne mydla ani nic podobne,ale mama kupila nejaky gel v Lidli,kedze sa mi uz svoj mína(mam tyky od Nivei)tak som si dala ten jej.Na druhy den rano som zacala citit taky divny pocit tam dole,najprv som si myslela ze to nic neni ale vecer to prislo,hrozne ma to tam stipalo,nie palilo,ani ked som cikala tk to vobec nestipalo,tak som si tam dala tu mast candibene ci jak sa to vola,asi 3 krat som si to natrela a pomohlo mi to.Myslite ze to bola ten nejaka alergicka reakcia,uz asi 4 mesiace som ziadny zapal nemala a od vtedy bolo vsetko v pohode az som sa cudovala,a za jeden den by sa to mohlo tak objavit?lebo predtym sa mi to tak rychlo neprejavilo.asi by som mala ist ku gynekologycke ze?dakujem