Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokedy bývať u rodičov?

sway

Aduliena, ja ti budem moc drzat palce a ked si pojdes za svojim urcite nezostanes vacne u rodicov.Kazdy ma pravo na pekny zivot,len treba sa snazit a keby to aj nevyslo aspon si budes moct povedat spravila som,co som mohla.Je to stale lepsie ako si na konci povedat,kolko som toho este mohla spravit,preco som ja blba sedela na zadku?Pozri,mozno spoznas nejakeho uzasneho cloveka,ktory sa postara o financie a ty mu na oplatku budes udrzovat "krb domova".Aj to je cesta..Uvidis,si mlada a zivot mas pred sebou:-)

Aduliena

Lukrecia, či si trúfam? No rozhodne nechcem večne bývať u rodičov. Chcem sa osamostatniť, mať vlastný život. Človek na invalidnom dôchodku na to nemá snáď nárok? Len je to ťažké z takého príjmu, to je ten problém. Možnosti na trhu práce sú obmedzené, mám menej možností ako zdravý človek.Ale snažím sa to riešiť.

sway

Aduliena a ako si chora?Nemusis pisat,len ma zaujima,ci mozes normalne chodit a fungovat.Mozes si skusit spravit nejaky domaci business,internetovy obchod,alebo ak vies nieco dobre robit,tak to nejako vyuzit.Ci uz strihat vlasy,robit nechty,masaze cokolvek.Aby si nezabijala cas,nesedela na zadku a cakala na vyhru v lotte a sama robila nieco produktivne.Ak si zdatna v PC,robit stranky na zakazku,ak v jazykoch doucovat..Je toho vela,ja ta nepoznam,tak sa tazko radit.Ja som nejak nadobudla dojem,ze vzdy sa da,len treba chciet..

Aduliena

Sway, nikto ťa tu nezabije. JE to diskusia a každý má právo na svoj názor. Ja ten tvoj beriem. Len mi prosím povedz, ako by si riešila moju situáciu, keby si bola mladá, chorá, na invalidnom dôchodku, bez zdravia, ktoré nikdy viac nebude a tvoje možnosti na trhu práce by boli mizivé? Chorých nikto nechce zamestnať, taká je realita. Kto to nezažil, nezažil odmietnutie, ten nevie. Tak ako to riešiť?? Beriem každú dobrú radu. Tak sem s nimi. Vďaka.

sway

Zabite ma,ze nefnukam a nieco robim aby som sa posuvala dalej.Lahke to byt nemusi ani to netvrdim,ale nemozne??? hmm hmm hmmm

jajaja295

sway ty si myslis ze je to extra lahke si najst v tejto dobe pracu ak si neni z blavy? lebo sa velmi mylis a hlavne ked si budes sama stanovovat este aj plat

sway

Aduliena a co ti brani na tom nieco zmenit?350euro je naozaj malo a vravim,ze nam by to nepokrilo ani polovicu nieto cely najom.Pasivnym pristupom,ze to tak je a bodka sa dalej nepohnes.Trochu ambicii a chuti nieco zmenit k lepsiemu treba.A tuto dobu presne vystihuje "ako si kto zariadi - tak ma".

Aduliena

Ďakujem Vám za príspevky. Ako vidím, nie som sama, ktorá rieši tento problém. Asi je nás v tejto dobe viac....
Sway, prehodnotiť pracovné zameranie.... no také jednoduché to nie je. V dnešnej dobe nie. Jednoducho ten príjem je 350Eur a bodka. Ani o cent viac. Zmeniť to momentálne neviem. Veľmi rada by som sa osamostatnila, ale jednoducho to nejde, peniaze na to nestačia. Ani úver by mi nedali pri takom prijme.... to mi ostáva už jedine skúšať lotto....

sway

Ja byvam v prenajme s priatelom,osamostatnila som sa v 20tich.Pracujem,studujem a vlastne byvanie tak ci tak skoro nebude:-)Ale co robit,ked je plat 350euro,to neviem,lebo to by nepokrilo ani nas najom.Takze prehodnotit pracovne zameranie a venovat sa lepsie platenej cinnosti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokedy bývať u rodičov? - Fórum - ZDRAVIE.sk