Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KLAME?

Príspevok v téme: KLAME?
Rossa

ahojte...pred nedavnom s priatelom sme mali krizu...no n sa rozhodol ze na nejaky cas budeme kamarati ...ide oto ze som zistila ze este pred nasou hadkou sa stretaval s jednym dievcatom z pokecu pricom on na pokec nikdy nechodil...zistila so msi od nej ze to bolo viac ako 3 dni co sa stretavali a ze je jej dobry kamarat nechapem rpeco mi to nepovedal?mna miluje len dufam ze nech nahradnicka ale ubezpecuje ma ze nie ale nerozumiem preco tie stretavku s tym dievcatom?:(dakujem za nazory

karamelka456

môj názor je taký, že ak lezie na pokec a následne na to sa s dotyčnou stretáva, či je to raz alebo 3x, nie je to len tak, a ešte keď ti aj povedal, že budete kamaráti. Asi mu niečo vo vzťahu s tebou chýbalo a hľadal to inde a pravdepodobne aj našiel, keď chce byť len kamarát....

Rossa

cela so mdat pauzu ale on dlho nevydrzal bezomna ...ze ma miluje ale neviem co ce nerozumiem tomu ked ma ce ta naco vaha?

Rossa

no lenze ked sme spolu sa nesprava ako kamarat vravi ze budeme najlepsi kamarati a cas ukaze ale ze mam mu verit a nebat sa

bon

ako aby bolo medzi vami len kamaratsvto? lebo ak hej tak uz nemas co riesit ako jeho priatelka a tym padom ani nejaku druhu babu.....

Rossa

no nie predtym sa s nou nestretaval mi sme posl dobu mali problemi ...no on v tu dobu ked to nebolo take strasne si ju nasiel na pokeci ...a po hadke sa zlakol a pochopil ze ma asi moze stratit ale nechce nic viacl en kamaratstvo tomu tiez nerozumiem hovori ze oto to bude potom krajsie

bon

moj priatel ma tiez kamaratky a nic zle na tom nie je, a tiez si nasiel kamosku na pokeci...., to ze sa s nou stretava je normalne ak to robill aj predtym ako ste spolu zacali chodit....neries to, nestresuj, zbytocne z toho budu len problemy vo vztahu a zbytocne sa tym trapis

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KLAME? - Fórum - ZDRAVIE.sk