KONIEC PPP

Príspevok v téme: KONIEC PPP
ppplienka

ahojte vsetci , po vcerajsom nervovom zachvate som si povedala a dost , ppp mam uz 5 rokov ,preslo to cez viacere stadia anorexia nutkave prejedanie a nasledne bulimia -prehanadla , posledny tyzden som to nezvladla a bolo aj vracanie , nechcem uz dalej takto zit nicim si tym svoje telo lebo s ppp prisli aj ine tazkosti ako zapaly creva oblickove zapaly , nakoniec skoncim ako jedna troska ked uz zo mna troska nieje , nevladzem uz viem to neustale sa kontrolovat a tie chore myslienky ma nicia najviac , pisem to v dezolatnom stave , kruhy pod ocami prazdno v zaludku po vcerajsom bulimickom vykone a neustale rozmyslam nad tym aky clovek musi byt hlupy aby si zamerne poskodzoval zdravie , najviac ma to mrzi kvoli ludom ktori ma lubia , nastastie netusia co sa so mnou dialo posledny tyzden ale uz hlavne kvoli nim chcem od zakladov zmenit cely svoj zivot , asi sa to muselo stat aby ma konecne osvietilo , bude to sakra tazke o tom nepochybujem ale vcera ma podrzal kamarat inac neviem ci by som si nebola siahla na zivot , ak sa chce niekto pridat ku mne bude to o to lahsie , lebo najhorsie je v tejto chvily ostat sam , mala som velku potrebu to sem napisat , vyjadrit sklamanie zo seba a teraz nasledne odhodlanie nieco zmenit , tak budem rada ak sa mi niekto ozve a prajem pekny dnik

EEmmaa

ahoj, no ja sa k tebe nepridám, ale ak bz si chcela tak pomôcť môžem. Mala som anorexiu, teray som už druhý mesiac doma z nemocnice, mam sa fajn. Všetko sa dá zvládnut ak sa chce.Ked som nastúpila do nemocnice mala som dáko okolo 31 kg, teray po 5 mesiacoch mam skoro 50, prešla som si všetkým a rada ti pomôžem ak chceš, lebo najhoršie je, ak je na to človek sám. Ak chceš nechaj ne seba email, alebo dačo. Emma

yemi

Lienka, nerozmyslala si nad liecenim? Tam by si sa nastavila na urcity rezim a ak tam budu dobre terapie, tak to je len plus! Potrebujes hovorit a hovorit. O sebe, o svojich pocitoch, o minulosti...

ppplienka

a naozaj mi prepacte za take reci , ked to spätne citam tak sa citim ako nejaka 14 rocna truba , ja len hladam odpoved na otazku preco to robim , preco ked si to potom vycitam a to am uplne nici naco to je potom dobre , nestoji tpo zato a ja to predsa vzdy urobim a potom mam taketo stavy , je to nelogicke , je to ubohe , fuuu co som to za cloveka , a ked nechcete neodpisujet , i ked by ste mi kus pomohli keby ste sa vyjadrili , no mne pomoze aj ked sa len tak vykecam , bez odozvy , snad , idem si zapalit ,

ppplienka

proste som len dnes zlyhala viac ako napr sm zlyhala minuly tyzden lebo to robim tyzden co tyzden , prvy den vydrzim najem sa ale nevyvratim to , na druhy den v pohode az do nejakeho poobedia kedy sa znova prejem no t ma uz chyta panika tak to vyvratim , vsetko no a rano sa snazim zacat odznova lenze sami to uz posledny mesiac opakuje a nedokazem sa premoct preto by som chcela navstivit nejaku komunitu ludi kde sa tieto veci riesia a ludia si navzajom pomahaju , ...ach dnes som to tak pokazila , som sklamana zo seba , citim kazdy gram na sebe , jaj co mam robit , co robit aby som nemala tieto mysleinky ,joj som zbabela fakt , prepacte ze tu tak trepe, len samusim vykecat lebo mame uz nechcem po nedelnovom zachvate kedy som mamu totalne zdeptala chudinku , a som si povedala ze uz nie , nech sa trapim len sama , tak to radsej budem skryvat vyplacem sa a bude dobre , i ked asi vidi ze som neni zase ok , ale nechcem jej nariekat , necham to tak , ble je mi zle z jedla ale hlavne zo seba , som nula ,

ppplienka

ved to nechapem , som psychicky labilna dost casto mavam zachvaty hnevu a uzkosti , plus este ppp , dakedy som mala anu , snazim sa to nejako teraz kontrolovat a jest normlane lenze chytaju ma aj tak strasne zachvaty prejedania , a asi mi natolko zalezi na tom ako vyzeram ze to vyvratim , pouzivala som kedysi iba prehnadala lenze mi to uplne dodrbalo creva preco mam aj teraz dost neprijemne zdravotne problemi , tazko to znasam psychicky preto sami stavy este zhorsili a dnes po mesiaci som musel apouzit znova prehnadalo lebo som som nevedela vyvracat plus ma uz aj bolelo hrdlo a na prstoch som mala krv takze som si urcite podrazdila hrtan, nezvladla som to musela som to jedlo nejako dostat von a uz citim krce strasne to bude zase noc , bojim sa rano zobudit bojim sa zajtrajska , casto mam pocit ze chcem zmiznut prec , mama mi vravi ze som zbabela ze sa neznasim , no ja to nechcem neviem ukontrolovat ten zachvat prejedania asi preto sa to vola porucha ze to mam v hlave ale to je vlstne len jeden z problemov ktore mam , je to des , blby zivot , nebavi ma to uz , vobec nie , ach jaj zivot je tak krasny a ja si ho vobec nedokazem uzit :((((((((((((((

yemi

Lienka, nemaj pocit viny. Viem, ze sa mi to lahko hovori, ale tym sa to len zhorsi. Mysli na to, ze kazdy den mozes zacat odznova. Preco si to spravila teraz?

ppplienka

slzy mi tecu po tvary , a nikto nezareaguje vsetci na mna kaslu , este aj tu co by sme si mozno mohli pomoct , ale nie nekaslu mam kopec dobrych ludi okolo seba ktori ale ani netusia co sa deje sice semtam ma chyti zachvat pod vplyvom omamnych latok:)ale to je podla nich normlane neberu to tak , preto casto nechapu ze sa vyhovaram preco nemozem ist von atd , a uz to bolo take dobre vcera , sa t nejako davalo do kopy aj moj zaludok a ja to teraz tak hnusne zabijem , co som to za zrudu , fuj rano budem jak sud zase , desne , toto je hrozne, pisat o tom sama so sebou ale ta co mam robit ,

ppplienka

robim to lebo si myslim ze je vsetko len o tom ako vyzerate , je to jedine co ma no mam aj ppp problem a neda sa to skorigovat ked na mna pride zachvat a ja nechcem pribrat , je to hrozny kolotoc , hrozny sen z ktoreho sa chcem zobudit , zachvilu pride mama a ja mam strasny pocit paniky , nechcem uz pred nou plakata lebo sa tym trap robi pre mna vsetko mozne , lieta so mnou po doktoroch objednava mi knihy nosi lieky komunikuje so mnou a ja to nedokazem , preco nie , co sa to deje , som v uzkych a chcem to uz stop , fuuuu , som K.,O

ppplienka

je to hrozne vraciam sa spat k teme lebo v poslednej dobe to je uz neznesitelne , su lepsie dni a potom pride den kedy sa tym zabije vsetko co sa silou vole podarilo udrzat , mam pocit ze nevladzem coraz viac na mna prichadzaju depky sice sa to snazim krotit tabletami , v nedelu som schytila zachvat pred ammou lebo som nemala pod kontrolou svoje telo a isla som na tyzden s kamaratmi na dovolenku z ktorej som sa aj tak predcasne vratila kvoli svojej ppp poruche , som blazon , sibe mi uz z toho , nenavidim sa , pomooooc prosim , aaaaaaa, a dnes som to uz totalne zabila dopila som akurat dvojitu davku prehanadla ktore mma vylucne zakazane kvoli podrazdenym crevam , uz som to davno neurobila no dnes sa mi nepodarilo poriadne vyvracat sice som t skusala dvakart a hrdlo mi uz nevladalo ani ja som uz nevladala a pocit prejedania sa bol silny tak som sa este raz prejedla a musela som si dat laxativum , bojim sa co bude , uz nemozem lebo sa to stale vracia a stale castejsie ja uz takto nechcem zit,