KONIEC PPP

Príspevok v téme: KONIEC PPP
ppplienka

ahojte vsetci , po vcerajsom nervovom zachvate som si povedala a dost , ppp mam uz 5 rokov ,preslo to cez viacere stadia anorexia nutkave prejedanie a nasledne bulimia -prehanadla , posledny tyzden som to nezvladla a bolo aj vracanie , nechcem uz dalej takto zit nicim si tym svoje telo lebo s ppp prisli aj ine tazkosti ako zapaly creva oblickove zapaly , nakoniec skoncim ako jedna troska ked uz zo mna troska nieje , nevladzem uz viem to neustale sa kontrolovat a tie chore myslienky ma nicia najviac , pisem to v dezolatnom stave , kruhy pod ocami prazdno v zaludku po vcerajsom bulimickom vykone a neustale rozmyslam nad tym aky clovek musi byt hlupy aby si zamerne poskodzoval zdravie , najviac ma to mrzi kvoli ludom ktori ma lubia , nastastie netusia co sa so mnou dialo posledny tyzden ale uz hlavne kvoli nim chcem od zakladov zmenit cely svoj zivot , asi sa to muselo stat aby ma konecne osvietilo , bude to sakra tazke o tom nepochybujem ale vcera ma podrzal kamarat inac neviem ci by som si nebola siahla na zivot , ak sa chce niekto pridat ku mne bude to o to lahsie , lebo najhorsie je v tejto chvily ostat sam , mala som velku potrebu to sem napisat , vyjadrit sklamanie zo seba a teraz nasledne odhodlanie nieco zmenit , tak budem rada ak sa mi niekto ozve a prajem pekny dnik

ppplienka

ale nejdes to dat von ze nie ???a on co na to???vsak do dovolenky este mozes zhodit staci zacat chodit behavat a nezrat

zufalka

tak ja som susienky dorazila,este som ich nezjedla cele,uz nebudem jest,je mi zle-priatel mi cez skyp dohovara prave,nech uz prestanem,zrusila som dovolenku,ze ja obra nebudem na plazi robit

ppplienka

fuuu ja mam teraz blby pocit z toho tvarohu nechapem sa uz , toto su zase tie moje anacke myslienky , :(((nechcem to uz

ppplienka

tak uz len polku som mala , ale tvaroh potrebujem lebo mam strasne malo bielkovin , ja mam probelmi aj pri tom ked sa rozhodujem co zjest niekedy aj hodinu rozmyslam kym zjem blbost a vycitam si to potom