Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lekarska pprehliadka

jul

Tomas, povedz ze ti byva zle, pri odbere si lahni a este 10 minut polez. Mavaju to aj chlapi, neboj, to sa ovplyvnit volou velmi neda :) aj moja dcera raz po odbere odpadla, odvtedy si vzdy lahne a je klud.

fifi...

Mne v 18 žiadna pozvanka neprišla. Prečo? Ani som nevedela, že niečo take ešte aj v 18 je povinne. A ani som nebola :))

neva

Tomas1231 - Buď rád, že máš možnosť zistiť ako si na tom. Nechápem tvoj postoj. Nie si zvedavý ani na to aký máš cholesterol? Niektoré deti ho majú už v 13tich vysoký.

sarah parker

ci nema bunky nachylne na rakovinu??? a to je co?
ak tym myslis onkomarkery, tak to vobec nie je predmetom beznej lekarskej prehliadky.
mozes ignorovat toto pozvanie, je pravdepodobne, ze zakratko dostanes dalsie pozvanie. kazdopadne, ked budes potrebovat potvrdenie napriklad na prihlasku na vysoku skolu, sama a dobrovolne pojdes k lekarke a vtedy ta uz prehliadka neminie.

....die

ta prehliadka je povinna.... ide tam aj o to aby sa zistilo ci nemas nejake problemi.. napr ci nemas nejake bunky nachylne na rakovinu a podobne... je lepsie ak tam pojdes... vsak uz nemas 5 rokov aby si sa bala ist ku doktorke

paulinka353

no to ti presne neviem povedat ze čo by sa stalo, možno by ta opatovne kontaktovali .. na takejto prehliadke ti len vezmu krv, pripadne skontroluju oči, odvažia, odmeraju... a z tej krvi zistia hodnoty ako su: cholesterol, dostatok červ.krviniek, železa v krvi a podobne či ti niečo nechýba...nemusiš sa ničoho bat...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lekarska pprehliadka - Fórum - ZDRAVIE.sk