Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som sialene zamilovana do ineho, zenateho kamarata, medzi nami to iskri

Príspevok v téme: som sialene zamilovana do ineho, zenateho kamarata, medzi nami to iskri
cokoladka21

dnes sme spolu boli... pozname sa velmi dlho, je zenaty, ma dve male deti, ktore velmi lubi, ale so svojou zenou je len pre ne... nefunguje to medzi nimi. je to uzasny chlap, kamarat, aj ked ma 36, je to vacny pubertak...
ked sme sa stretli, len sme na hradzi boli, viedli sme debatu, kedze sa liecim niekolko rokov na depresiu... fajcili sme... mal pohlady na mna... velmi betarske, a objal ma, nie raz.. dal mi niekolko bozkov na tvar pri objimani...
uvedomila som si, ze to, co k nemu citim je velka naklonnost, a sialena laska, ktora mi chyba v mojom rocnom vztahu...
co mam robit?
mam sa nechat uniest emociami alebo sa stiahnut, kym je zavcasu?

schelby

len ten vekovy rozdiel 36 rocny chlap a ty si strasne moc mladunka, to s ami nepaci. Nemam nic proti vekovemu orzdielu, v pohode,ale nie v tvojom veku. ufff, dievca, aby si si este viac neublizila. Ale aj tak si urobis po svojom.

sway

Cokoladka,si mlada baba ani tvoj priatel ani tvoj kamarat nebudu tvojimi partnermi na cely zivot.Respektive malo ludom vydrzi laska zo strednej skoly.Tak nestresuj riad sa tym,co citis a cas vsetko ukaze:-)

cokoladka21

najhorsie na to je, ze mam priatela skoro rok... a toho naozaj velmi lubim, no on je dost upriameny na seba, nevie prejavovat city ani nic... a to mi neskutocne chyba..zvlast teraz, ked to najviac potrebujem

sway

Ved "otecko"je dospely chlap a sam rozhoduje o svojej rodine a ak je aj zodpovedny,tak sa o deti postara,co ked to uz s manzelkov neklape?Ma mat posrany zivot kvoli detom?Ty sa nic netrap.Ak niekto rozbije rodinu bude to on,nie ty..Ak by si ty zutekala ,pride dalsia a bude po rodinke tak ci tak.

bladwak

a ty sa vazne citis na to zobrat detom otca?uvedomujes si,co tym sposobis?zrejme nie....utekaj,kym mozes,potom to budes lutovat a ani na vztah uz nebudes mat chut...

cokoladka21

Oni spolu ziju len v jednej domacnosti. Nic ine to nie je... a to viem.
Zaujima sa o mna, ked mi je zle, rozprava sa so mnou, vola mi, pise mi...
chape ma a je to neskutocne. ja este studujem na strednej skole, a on ma 36... citim ochranu, oporu, verim mu a to iste on citi so mnou.
viete, dnes sme chceli ist doobeda k jazeru, kde sme boli vcera, ze by som neisla do skoly... a tie romanticke predstavi. nedovoli si ku mne nic ine ako objatie a bozk na tvar... je to gentlmen

sway

Unasaj sa emociami,sme predsa slobodni ludia..Uzivaj si kazdu peknu chvilu,ale nic od neho neocakavaj,potom sa nesklames,ber ten vztah ako nieco prirodzene a uvidis ako sa to cele vivinie.

adka25

tak prave kvoli takym zenam ako si ty sa vela manzelstiev rozpada. Muz si chce dokazovat sebavedomie, chce si uzit a vzdy sa najde taka co si to rozda so zenatym. Aj keby ste sa dali dokopy ale ostal by zit s manzelkou nikdy by si nebola stastna lebo stale by si pre neho bola len ta druha. ta ktora mu da pekne a vzrusujuce chvile. Manzelka a deti su zarukou istoty a to je to co vela muzov chce. Ze im to nefunguje? Samozrejme ze to povie, ak si chce uzit. Baby nebudte hlupe, ruky prec od zenatych.

ehmmm

Presne viem ako sa citis, pretoze take vyzarovanie a take spravanie mozu mat len muzi.Muzi nad 30 rokov a nieco.Strasne sa mi pacil kamaratkin nevlastny otec.Uz dlhsiu dobu.Raz na jednej akcii,co mali z firmy som bola aj ja a aj ta kamaratka.Ona sa opila a isla niekde inde a ja som sa cely vecer drzala jeho.Stale sme sa rozpravali,iskrilo to jak prasa..fakt nikdy s nikym viac nie tak ako s nim vtedy.Rozumel mi, posobil ochranarsky,mal charizmu,vonal.Uplne poblaznenie zmyslov.Povedala som mu,nech ma pobozka.Boli sme opiti.Pobozkal.Bolo to uzasne.Ale prasklo to.Kamoska preplakala vela.Aj jej mama sa to dozvedela.A to bola len pusa!!Boli u nich hadky a tak.Ale uz sa to vratilo do normalu.Ja sa s nou kamaratim nadalej,ospravedlnila som sa jej asi 1000krat.Ale vzdy,ked ho stretnem vidim v jeho ociach tu tuzbu... Ale on je uz niekde inde a aj ja. A ver tomu,ze aj v tvojom pripade je to sialene poblaznenie.Ale nespeje to k nicomu dobremu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som sialene zamilovana do ineho, zenateho kamarata, medzi nami to iskri - Fórum - ZDRAVIE.sk