co hovorite na nove gelovky-podprsenky?

lila1356

no ja som si ju kupila si pred rokom za 30 eur, chcela som nieco pekne kvoli priatelovi a ten z nej nie je nadseny on by najradsej len take najtensie.
ale inak spravi ta podprsenka dobry efekt fakt vhodna pre zeny s malymi prsiami.

lienka48

gelova je ta,v ktorej su ulozene nejake gelove vankusiky (nedaju sa vybrat) a nemusis si ju uz vypchavat tymi vypchavkami,s kt.sa bezne podpiry predavaju.Je to vo vnutri podprsenky.Su velmi pohodlne a ja osobne som si ich strasne oblubila,daju sa najst aj za prijatelne sumy.Ja ich kupujem za cca 12-15 eur

alzbee

Gelova to nie je ta, co je akoby "silikonova" a len sa pricucne na prsia, ze?...ta gelova je normalna podprda ale napustena gelom?
Lebo mna by zaujimalo, ci nemate niektora skusenost s tou, ktora sa len pricucne na prsia (proste nema ziadne ramienka, ani obvod a je dobra do siat, ktore maju holy chrbat:))...a hlavne, ze ci dobre drzi a ci drzi aj velke prsia (trojky, stvorky)..dakujem:)

odporucam

gelove podprsenky su fakt uzasne... odporucam kazdej zene nech si aspon jednu zaobstara... a hlavne ked chcu ukazat pekny vystrih

lienka48

a odkial si?pokial si z Ke ,tak by som ti vedele poradit.Ja uz si dlhsiu dobu kupujem gélové a som velmi spokojna.