Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest pohlavnych organov

zuzxik

mozno ste len prechladli. teraz ked je take chladnejsie pocasie. netreba hned podliehat panike. ale aj tak by ste sa mali radsej uistit a ist k odbornikovi.

gabrielaa

ja mam podobny problem... uz to trva 2 tyzdne... boles je cim dalej tym horsia... mam panicky strach z lekarov hoci akeho druhu totiz ked som bola mensia mala som s jednym neprijemnu skusenost a odvtedy mi zostala da sa povedat ze trauma... nedalo by sa to viriesit nejak doma... pomocou caju alebo ja neviem coho??

gejduska

v akom veku sa moze objavit zapal?? mam totiz 14 a vsetko tam dolu ma hrozne boli... este nikdy som nebola u gynekologa a ani som s nikym nespala... neda sa s tym nieco robit??

tip

Ak ta boli vo vnutri, mozno si podrazdena od milovania. Chod ku gynekologicke, da ti nejake vklady na niekolko dni a polepsi sa to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest pohlavnych organov - Fórum - ZDRAVIE.sk