Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?

Príspevok v téme: Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?
fufinka

No mozno zvlastna tema, ale zaujimalo by ma to. Ved kazda baba v mojom okoli uziva HAK. Mam problem s pletou, ale kvoli tomu brat HAK? Co si o tom myslite. Akurat teraz sedim u sesterky a sa o tom bavime, ma podobny nazor ako ja, ze Hak je svinstvo. Lenze preco potom vsetky tu HAK beru? Ved co sa tyka ochrany su aj ine moznosti, co sa tyka akne, tak je to jedna z moznosti. Tak existuju aj baby, zeny co to nebrali?:)

niquschka

ja som nebrala hak a ani neberiem.... sa sa povedat ze plet som mala bez problemov... a existuje aj kondom.... je to lepsie.. i ked teraz vsetci slubuju ze antikoncepia je bez nasledkov ale aj tak je to zasah do organizmu a hlavne ked este nemas 18 lebo sa tvoj organizmus este formuje... vsak preco inak by si pytali suhlas rodicov?? lepsie je najst ine vychodisko ako potom banovat ze nemozes mat deti

winki

ak by si to chcela zacat brat len kvoli akne tak ti vravim nie. a preco to beru baby? no preco? lebo su vsetky zblazne ze im narastu prsia a budu mat bezchybnu plet atd. ale su este mlade nato aby si uvedomili ze kvoli HAK sa aj umiera.