Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zosvetlenie melirom

Príspevok v téme: Zosvetlenie melirom
mel6662

Ahojte.Mam hnede vlasy a na leto by som chcela skusit nieco svetlejsie.Myslim si ze prefarbit si vlasy na blond by nebolo najrozumnejsie a tak sa chcem spytat ci mate neaka skusenosti s blond melirom na vlasoch,ktory by mal vyzerat asi tak,ze pri sebe by boli jemne pasiky blond a mojej prirodnej,cize hnedej.Dakujem

Veronika2009

ahoj mel662
ty mas svoje hnede vlasy,alebo uz farbene,aku mas velmi tmavu.melirom stahovat farbu nieje rozumne,pretoze vytahujes s vlasov pigment,vlasy budes mat vysusene..,a vysledok nemusi dopadnut podla tvojich predstav.ale ak mas sikovnu kadernicku takby mala vediet ako a citi to pojde...teraz je novinka na trhu,robia to len v salónoch.je to odstranenie farby bez poskodenia.odsranuje stare oxidacne farby(s amoniakom)po 1 az 2 aplikaciach bez ovplibnenia prirodneho pigmentu,alebo poskodenia zafarbenych vlasov.Vlasy su jemne po tom a zdrave co je zaklad tohto a pri meliry su vzdy vlasy znicene..Kazda aplikacia zosvetli vlasy o 2/3 otiene.Neobsahuje zosvetlovac,alebo amoniak...Ja tuto vecicku milujem ,zakaznicky odomna z ciernej,hnedej odchadzaju blond,hnede,medene..vlasy su jemne,hladke,..vyhoda na tomto je zesamotna aplikacia trva 20min.a moze sa po sebe opakovat 5 x bez poskodenia vlasov...neda saa to kupit,len v salonoch a to robi..pa a dzim palce

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zosvetlenie melirom - Fórum - ZDRAVIE.sk