on so mnou nechce sex.ale onanuje!:(

Príspevok v téme: on so mnou nechce sex.ale onanuje!:(
zufalaAla

s priatelom spe spolu pol roka....on ma 19 ja 18...pred tym som mala vztah 1 a pol roka, normalny sexualny zivot, beriem antikoncepciu, on mal tiez vztah, mal krasne dievca kazdy by ju chcel...ja som normalna, niesom obezna on je futbalista, pekny, stihli...ale o to az tak nejde!....on tiez s pratnerkou normalne sexulalne zil!teda sme spolu Pol roka...a mali sme spolu zatial iiba oral...ale to taky, ze on mna (uspokojil) a ja jeho(nie)..:(, a viete preco sme nemali este sex?pretoze bud sa mu absolutne nepostavi, vzdy povie, ze on by to chcel, ze ma chut ale nepostavi sa mu...alebo sa mu postavi ideme "na to" ale zrazu mu zacne padat ...az sa skova:( ja som tak strasne zufala , strasne ma to boli, sex mi chyba, pretoze ho milujem a neuveritelne ma vzrusuje, ako NIKTO"...najhorsie je Vsak na to, ze ked sme mali tak rec, ze aby mi povedal len pravdu a spytala som sa ho ci pred tym partnerka ho vzrusovala..povedal, ze vsetko OK, sex mali postavil sa mu kedykolvek a kdekolvek..doma sa robi bud rano alebo vecer ale ked sme spolu tak cely den nic....ja som neuveritelne zufala, sklamana a strasne ma to boli, skuste sa vzit do mojej koze...ja uz neviem ako dalej, velmi sa milujeme dnes sme boli spolu v Piestanoch a tak, sme takí stastní , blaznime sa on by mi dal aj modre z neba, ja jemu tiez...len ten sexualny zivot, nechapem to ale...nechapem, uz neviem ako dalej, nechcem aby ako 19 rocny papkal nejake tabletky:( on je tiez z toho trochu rozhodení ale mna to boli nemozem spavat ...tazi ma to, prosim Vas ak mate skusenosti alebo nieco podobne....dajte odpoved mna potesi aj to ked ma polutujete pretotze to nemam komu povedat, hanbim sa za to..pripada mi to ako keby som bola nejaka nechutna zenska smradlava...a pritom uplne normalna ciernovlasa stihla....:(...POMOC....PS:nechcem sa s nim rozist, ked sme taky stastní....lubime sa stale si hovorime ako sa lubime, a chcem s nim aj zomriet:(

alzbee

Nech vyskusa dva-tri dni nemasturbovat (alebo aj dlhsie, keby chcel a ani ty ho nijak neuspokojuj) a potom uvidite, ci sa dostavi nejaky vysledok...ked nie, tak podla mna moze byt problem v psychike. Psychika je svina-od nej sa vela veci odvija :)) Mozno ma v sebe nejaky blok a ani sam nevie vysvetlit, ze v com ten jeho blok spociva...uz len tym, ze zrejme sa on nato velmi sustredi, aby sa mu postavil, sa stane pravy opak..zvacsa to tak chodi...

Heinz-klátil

:) hmm Tak sa potom nečuduj že sa mu nepostavý ked sa robí sám ved je to divné kebyze mam babu tak sa nerobím ale on ano asi je trochu divný neviem...
Povedz mu nech sa nerobí a potom by mao bit šetko OK ale nechapem tomu mozno ma aj problem z erekciou

zufalaAla

este cchem dodat, ze papka Gainera...proteiny na svalstvo:(...ale to ked sa robi kazdy den bud rano alebo vecer....ach neviem....boli ma to