Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokážete dať lekarovi uplatok?

Príspevok v téme: Dokážete dať lekarovi uplatok?
liviaa.

Dali ste niekedy lekárovi úplatok, pretože ste cítili, že bude potom o vás lepšie postarané? Ja to nedokážem, už len zo strach, že si to možno nevezme alebo preto, že sa môže cítiť sprosto.
Teraz som v takej situácii, že neviem rozpoznať, či môj doktor fakt čaka, že mu dám niečo, alebo je taky arogantný, neochotný povahovo a nema na mňa stale akože čas.

delphia

dedokino he-he-he, ze skapeme??? dobry for... tebe podobnych chytrakov uz tiez pokapalo neurekom. uz po nich ani le pes nestekne. nepomohli im ani ich uplatky svojim kolegom. vies, choroby si nevyberaju ;)

muc

dedokino, len s malickou, ale pre teba o to vyznamnejsou moznostou tvoji rodicia neratali. a to s tym, ze socik a zlata bana v medicine raz pekne krasne skonci!!! je mi ta luto, lebo tvoj zivotny standard pomaly ale isto ti uz my, pacienti zaistovat nebudeme. era vyluziek zo zabijaciek sa skoncila a aj vajcia sa skor kupuju nez ziskavaju chovom sliepok.... este mozno ryzujete z pacientov skor narodenych, ale my, ich nastupcovia veru vam skvarky nosit nebudeme, a ani do vrecka strkat nehodlame. ano, ak sa nam nebude pacit, tak mame moznost si vybrat ineho, ba podla vsetkeho uz aj lekara za hranicami nasej vlasti. a ze si lekar?? no a co! este to neznamena, ze si aj odbornik na pohladanie. nie je vsetko len obliect si biely plast a hodit si fonendoskop okolo krku. takych je habdej.
takze prajem ti vsetko dobre, a len ryzuj, kym sa este da, lebo idu na teba veru horsie casy :)) :)) :))

fifinka

Muton ak mu daš nejaku flašu po navšteve to nie je uplatok ale iba poďakovanie. A mimochodom uplatky su trestne a môže mať z toho problemy aj doktor aj pacient.
Ja radšej neriskujem, platím si poisťovňu, tak nech to preplatí.
A ešte sa mi ani nestalo, žeby sa o mna doktor nezaujimal po operácii, len preto, že som mu nedala nič do vačku, hradila mu to poiťovňa a on dostava svoj plat tak isto ako ja.

muton

Dobra to tema uplatok!!!

Otazka je ci pred alebo po navsteve lekara?
A potom ci prachy alebo daku flasku aj povazujeme za uplatok?

Ja som mal dost vazne zdr. problemy nadabil som na doktorov ale mal som stastie a posledny bol povedal by som Velky odbornik Mudr.Dal ma dokopy tak priznam sa obcas daka flaska tam bola ale ci to z mojej strany mozem povazovat za uplatok neviem som mu proste vdacny!!!

I.P.

bohužiaľ dada má pravdu. Boli ste niekedy na geriatrii? tam ak nemáte starého alebo na smrť chorého nedostanete. Ja som tam bola za babkou. plakala som dva dni. pocikaný a pokakaný, stonajúci, pacienti. strašný smrad. niektorý tak kričali, že som myslela, že už už umrú. a keby ste videli prístup sestier. Prevážali ležiaceho dedka na nejaké vyšetrenie. zdvihli ho dvaja tak ako ležal na plachte, proste chytili za rožky plachtu a doslova hodili na posteľ s kolieskami. on chudá tak zastenal až som ja skríkla, že čo to robíte. A dedko mal len pyžamové nohavice, inak nahý a na chodbe zima ako v mrazničke. celý sa triasol. a tak ho nechali aj hodinu, kým sme boli na návšteve. Keď sme odchádzali a videla som, že tam ešte leží, tak so išla do sesterne, že dokedy ho tam nechajú ešte ležať, a či vidia aká je tu zima a ani ho nezakrijú. A oni tam kávičkovali, tri sestri a nejaký chlap nohy na stole a pozerali televízor. a vraj: je to váš príbuzný? ja že nie. a oni, že tak prečo sa staráte? a ja že, pretože je to človek. a ešte žije. ale vďaka vám asi dlho nebude. a odišla som. nechcem ani pomyslieť, že čo robili s mojou babkou. Mimochodom takéto podmienky sú aj v domovoch pre dôchodcov....

Dada.

Dedokino,
prajem ti aby si raz bol v živote chudobnejší alebo bez prace, lebo s takýmto prístupom sa ti to môže ľahko stať a potom budeš aj ty zavislý od lekára aby ti pomohol aj bez úplatku, lebo si ho nebudeš môcť dovoliť dať. Môžeš sa skrúcať v nemocnici od bolesti a s rakovinou a dufam, že sa na teba lekár nepríde ani pozrieť a sestričky ťa nechaju posraného a smradľaveho až do smrti.

radca

To porovnaie s autoservisom nie je spravne. Zivot cloveka (nie v peniazoch) sa totiz podla sucasnzch zakonov ceni ovela viac, ako udrzba auta.

radca

Ak je dedokino lekar, tak velmi zly. U takeho lekara totiz neexistuje zaruka, ze predpise najlepsiu liecbu, ale tu najdrahsiu, z ktorej ma najvacsi zisk. Hovori sa tomu stret zaujmov a lekarska inspekcia bz mala tzchto ludi sledovat a hned po zisteni nejaqkzch nedostatkov zbavovat licencie, alebo ako sa to vola.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokážete dať lekarovi uplatok? - Fórum - ZDRAVIE.sk