neholi si pazuchy....

Príspevok v téme: neholi si pazuchy....
dallila

nieje to problem, nechcem ho koli tomu opustit,ved ho lubim... viete, ide len o ten pocit ked s nim "spim pod ochranou" a ked sa pozriem vedla tak to nieje prijemny pohlad..len ho tym urcite nechcem znemoznit,urazit a ine... tak ako mu to naznacit?pardon neviem kam zaradit temu,inak obidvaja mame 20- to len tak pre informaciu

airiana

kludne mu to povedz na rovinu, ste dospeli ludia,treba sa vediet vyjadrit vo vzahu... ze ti to vadi a tak no, ale nie zas velmi tvrdo, ale primerane, ako tu aj opisovali ostatni, gl :)

bubyna

ved normalka.. povedz mu to..... my sa vzdy na tom smejeme.... sme spolu teda tri roky skoro, takze si hovorime vsetko a aj si srandu zo seba robime, ale ked nahodou sa stane ze nie je oholeny, tak ja mu normal poviem,, prosim ta to co toto tu mas :D a rehot.... ked sa oholi, dojde nateseny ze aha,,, uz som in :D.... no.. proste..... povedz mu,,, a misiacik neces si toto dat prec,? mne sa to bude viac pacit.. normalka....

kutulienka

myslela som si ze ked vojdem do tejto temy bude tu opisovat chalan svoju babu ze si neholi podpazusie ale ked si chlap neholi podpazusie, tak ako neviem v com je problem.. mne to pride sexi

AdamKrt

Kup mu telovy holiaci strojcek, alebo strojcek na holenie brady. Tym si moze zastrihnut, alebo dat dolu chlpy.

Alebo rovno mu povedz, ze by sa Ti pacilo, keby bol tam oholeny.

alzbee

Ja by som mu to asi tiez povedala na rovinu...nie, nejak drsne, ale mu normalne vysvetlit, ze nech to z tvojej strany neberie v zlom, ale ze ci nahodou nerozmyslal nad tym oholit sa, lebo je to estetickejsie a aj hygienickejsie..viem, ze taketo nieco nie je lahke povedat, ale snad pochopi a neurazi sa. Treba to hlavne vediet povedat spravne, aby to dotycneho neranilo:))

0vecka

byt tebou tak mu to normalne poviem ze ti to vadi ... kazda zena sa tvary ze chce uprimneho partnera ale myslim ze toto ma od uprimnosti daleko ked ti to vadi a vypisujes to po forach a jemu nic nepovies...

sunday

Alebo sa raz neohol aj ty a nech sa cuduje preco a potom mu to mozno dojde a mozes mu povedat, ze si sa to naucila od neho:) Nech sa cuduje. Mozno sa oholi potom, ak sa to ani jemu nebude pacit na tebe.

dancaBB

podla mna mozno keby si urobila take nieco..ze budete spolu a ty budes cisto oholena a nejako mu to tak nenapadne ukazes ze aha jake pekne hladke..a potom poukazes na to jeho...a atk nenapadne sa ho spytas ze ci mu to nevadi a ci si to neskusi oholit...ze bude spokojny...no neviem ako ja ked mam taketo problemy tak ja to riesim takto..ze najprv na sebe a potom na neho...takto nejako som vlastne prisla aj k tomu ze sa zacal holit tam dole...aj ked to mi tak strasne nevadi ako pod pazuchami..a on ma nejake tmave chlpy???