Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skrášľovanie tam dole...

Moisa

cafte kočky ja som videla v rakusku take sablonky :)) na upravu tam dole :)) predavaju to normalne v drogerke, mali srdiecka, šíp :)), trojuholnik, obdlznik :)) proste hocico :))

inak najlepsie je podla mna pena/gel/ nivea na holenie a kvalitne damske ziletky :)

awanty

Ja sa holim ziletkou (najobycajnejsou, co ich tam je v balicku 100, su super, lebo maju malinku hlavicu, damske ziletky su sirocizne)pod tecucou vodou. Natriem sa predtym prchovacim gelom a nemam ziadne problemy. Ani vyrazky, ani podrazdena pokozka a to som vyskusala uz vsetko, kedajeke drahe novinky. Obycajna ziletka to isti.

jane 00

ahoj mačička, aj ja použivm presne taku kombinaciu ako claudica, predtym som pouzivala aj nivea penu na holenie, ale vyparila sa z obchodov, tak som presla na tie gely a prave minule som pozerala aj krem nivea, lebo moj dochadza, ale v dm som ho nevidela, skusim tesco mozno, ked ho zozeniem, napisem, kde je este :)

mačička

claudica.chcem sa opytat kde kupujes ten nivea krem,pretoze ja som ho pouzivala tiez,ale neviem ho nikde zohnat,akoby sa vyparil,tak som si zatial kupila z dm-ka balea

Mimi323

Ja mám na holenie Laveru (pre pánov), krém aj balzam po holení a Gillettte mach 3, ten čo je pre pánov :) je to najlepší holiaci strojček

claudica

Celkom dobré sú gély v dm-drogeriách, tie ich výrobky Balea. Mne sa to osvedčilo, neštípe, cenovo prístupné. Po holení je veľmi dobrý krém Nivea dámsky po holení, obsahuje Pantenol, nič neštípe, nie sú žiadne vyrážky, nesvrbí, nepáli... Doporučujem.

alzbee

Ja normalne ziletkou..bud dam dole vsetko alebo necham pasik:)) a pouzivam Lactacyd femina (ktory je urceny na normalne umyvanie sa tam dole) miesto peny, lebo sa bojim,ci by pena nestipala, keby sa mi tam dostala...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skrášľovanie tam dole... - Fórum - ZDRAVIE.sk