Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chyba mi LÁSKA :(((

Príspevok v téme: chyba mi LÁSKA :(((
bezlaskova

od 18ky som mala (zdal sa mi) stastny trojrocny vztah, a teraz, par mesiacov po rozchode uz to sice viidim inak (sice som ho lubila a zdalo sa mi ze aj on mna, bol to klamar atd), ale neskutocne mi chyba mat chlapa... len pre vztah, nechyba mi to telesné... chýba mi nesmierne mať blizkeho, ktoreho milujem... je to pre mna lepsie ako kamaratka (tie navyse kazda ma fajera)...

som smutna a nemozem sa sustredit na ucenie. ani neviem čo chcem od vas pocut. uz ubehlo par mesiacov ako som sama, mala som vacsinou stastne chvilky, ale nestretla som este ziadneho, do ktoreho by som s azalubila. moze byt ze by som este bola naviazana na toho ex?

bezlaskova

ahoj seddy, a kolko mas rokov?
presne to iste som citila aj ja- nevedela som si predstavit ze niečo milovane kazdodenne zrazu odide. a to si predstav ze ja som od neho odisla... ale milovala som ho strasne. lenze ked on sa ma tak ku mne spravat, nezasluzi si moju lasku a energiu.
a ked henten teba uz nelubi, o uz, vane ti hovorim, u mna presli len dva mesiace ale je mi lepsie. to su take fázy... ked som mala tie myslienky, co ty, som plakavala, nemohla sa ukazat v dome. ale ono to prejde. zrazu o nejaky cas si uvedomis ze ti je lepsie.nema zmysel sa nad tym trapit ak vies ze sa to nevrati.
on ta nechal, lebo ta uz lebubil ciako?

seddy

ahoj ,..aj ja sa tak tiez citim potom co sa so mnou rozisiel priatel po "iba" 9.mes ale ja som si myslela ze je to ten pravy myslela som ze aj on mna tak miluje ako ja jeho,..bol pre mna ten najuzasnejsi clovek pre ktore by som urobila vsetko.Myslela som e moj zivot preziem spolu s nim...No nas vztah sa skoncil takym nevysvetlitelnim pre mna dovodom,ze si stale nahovaram ze mozno sa este ku mne vrati,ale to mozno ani nemusi vlastne vobec byt ,.a to je to najhorsie,..neviem si ani predstavyt ze uz to co bolo tu zrazu nieje a nikdy nebude,trapim sa pre neho,..a pritom vydim ze on si uz hlada iny novy vztah,..a ja neviem ci este niekedy dokazem tak lubit niekoho ako jeho,..a ci sa este v zivote najde niejaky muz pri ktorom budem citit to co ku nemu..je to tazke,tazke na neho nemysliet ak vsetko mi ho stale pripomina,.a dokonca mam aj s nim sny ,.chybami a velmi ale on ma uz nelubi a to ,ma velmi boli...neverim ze casom to bude lepsie,.mozno ak budem mat ineho priatela ale to uz nemusi ani byt:(a bojim sa samoty to ze ma uz nik nepobozka neobijme nepovie Milujem ta....

bezlaskova

dievcata ste zlate..:) ja sa vazne snazim dokonca som mala obdobie kedy mi bolo naozaj fajn. vcera sa mi to zase "vratilo" , je to urcite len prehodne:P a som z toho cela hotova...
len chcem sa naucit byt zase sama spokojna. cezvikendy mi to ide lepsie:) a hej snazim sa si uvedomit ze to bolo zle, nemam za cim banovat, nie som predsa odkazana na chlapa, ktory sa sice sprava akoby ma lubil ale klame a to je strasne bezctine

Kvetkaa

neboj sa..je to tazke ja ti verim,prezila som to..ja som prakticky od 15 tich rokov stale niekoho akokeby mala..vzdy som mala niekoho kto sa okolo mna "krutil",vztahy,lasky a tak..potom som si nasla priatela a v 19ke (po dvoch rokoch) ma opustil..setky moje kamosky mali chlapa a ja som nevedela co so sebou..sustredila som sa na to aby ma vzali na vysku,ale ked ma vzali zase prazdno..potom som zacala pracovat cez leto,cez den dobre-vecer samota..a tak to slo,az som si jeden den povedala,ze tu niesom na to,aby som sa lutovala..a prisla som do stadia ked som uz chlapa na trvaly vztah vobec nechcela:) fakt, bola som stastna sama so sebou a z toho aka som nezavisla..a nakoniec prisiel moj terajsi..len tak jeden den..ked som to necakala vobec...nikuska ma pravdu..nezaoberaj sa sama sebou,bude ti len smutno..ide leto,pride kopec zazitkov:)a potom aj ten koho hladas..ale nesil to..lebo budes len sklamana

nikuška1

bezlaskova určite si urobila dobre, o tom niet pochýb,naozaj... alebo chceš byť naďalej klamaná? hlavu hore... si mladá, určite krásna a ten pravý na teba ešte len čaká... :)

bezlaskova

dakujem:) presne to si povedala, co by som mala vediet a uvedomit si, len sa tomu nejak podvedome bránim:) hovorim si, ze to uz bolo take zle, ze som musela od neho odist. oon sa doteraz tvari ako keby nebol nikdy klamal. ale to len svedci o tom ze som urobila dobre...

nikuška1

bezlaskova nezúfaj a neplač... neplač nad svojim dobrým rozhodnutím... určite si sa v tom vzťahu necítila najlepšie,keď si musela žiť s pocitom, že ti klame... V tej chvíli to bolo pre teba to najlepšie rozhodnutie aké si mohla spraviť a k tomu sa už nevracaj, lebo postupne si začneš nahovárať, že to nebolo až tak zlé a vrátiš sa k nemu a spadneš tam, kde si bola vtedy... nemá to proste zmysel... Ale ak ti slzy pomôžu, tak potom plač, ale nie nad tým,že si ho nechala, že si sama, ale nad tým, že si to nespravila skôr... vážne... Neboj sa, všetko to prebolí a ty pôjdeš ďalej, vstaneš a pôjdeš... Ubehla krátka doba nato, aby sa srdiečko zahojilo,ale čím menej sa tým budeš zaoberať, tým lepšie ti bude...

bezlaskova

aach nikuska rozplakala som sa... ja som mojho tiez nechala. tak ako ty, za nieco co spravil, robil to stale, nepriznal si to.. (nepodvadzal ma ale klamal, to mi stačí) a bolo mi to hrozne luto.. ze to nechcel zmenit. presli dva mesiace a poviem ti, ked sa nahodou stretneme alebo zavola, je mi o STo percent horsie.
tak sa mu vyhybam. a tiez- snazim sa to neriesit...ved predtym ako som bola sama, mi bolo fajn. :) a bojim sa ze ten dalsi bude este horsi:/ albo mi nebude dost prejavvat lasku. proste zbytocne myslienky, ktore nikam nevedu a nic neovplyvnia:(

nikuška1

možno ešte neprešlo dosť času... Ja som tiež mala 4.ročný vzťah,ktorý sa rozpadol, bola som z toho zúfala, že to nevyšlo (nechala som ho ja, kôli niečomu čo spravil), tiež mi chýbala láska a hrozne, ale bola som rok sama a postupne som sa tým vôbec nezaoberala, zvykla som si na samotu, a to som dosť spoločensky založená, vonku som už ani nechodila, lebo som nemala s kým, presne tak, ako ty hovoríš, všetky mali priateľov... A keď som to najmenej čakala, tak som spoznala svojho terajšieho priateľa... Proste nehľadaj nikoho... Platí to staré: príde to, keď to budeš najmenej čakť... otrepané,ale pravdivé...