Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tabletky

Príspevok v téme: tabletky
kattkaa

dobry den zelam,chcela by som sa opytat,ze minuly tyzden som uzila dve tabletky v jeden vecer,lebo som mala zaludocne problemy a vracala som do troch hodin od uzitia prvej,no a dnes uz nemam ziadnu a mala by som tu jendu mat.mam si vziat z noveho balenia aby sa mi nenarusil harmonogram alebo mi pride o jeden den skor menzes?prosim poradte,neviem co robit a nechcem aby sa mi posunula menstruacia.dakujem

kattkaa

dakujem velmi pekne..prabe preto enviem co robit lebo potrebujem vediet ako mi pride menzes buduci mesiac..dakujem moc:)

kaktuska

Pride ti o jeden den skor to nevadi akurat bacha uz nebudes tak chranena najblizsie dni, hlavne si neber z druheho balenia to sa ti uz neoplati lebo by si musela stale tu jednu tabletku dojedat z nasledujuceho balenia. Keby ze vynechas tabletku niekde v strede balenia tak by to bolo horsie to by ti prisla menstruacia ovela skor ale ked uz si na konci balenia tak jeden den hore dole ti cyklus nerozhadze, neboj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tabletky - Fórum - ZDRAVIE.sk