Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku pračku...?

Roman74

Mám doma práčku Indesit za cca 300 € už viac ako 5 rokov, zatiaľ funguje, všetko v poriadku. Ako uviedli, hlavne si treba vybrať či ju chceš plniť z hora alebo z predu. Najlepšie je hľadať na internete, môžeš si tovar porovnať a tiež majú rôzne zľavy. Ja už dlho nakupujem cez cashback portál Plná Peňaženka, kde vracajú peniaze späť z nákupov, pri kúpe práčky to spraví aj pár eur, takže je to výhodnešie ako nákup v kamennom obchode. Tovar ti dovezú až domov takže odpadajú starosti s dopravou.

cashava

hlavne si treba vybrat ci chcete pracku s otvaranim na boku alebo z hora, dalej treba hladiet na spotrebue energie + vody a maximalne otacky
my sme brali obycajnu pracku od TPD za 500€ no da sa aj usetrit www.tpd.sk

bee_1

Tak podla toho v akej cene najlepsie su asi samsung add wash ale tie su dost drahe, mozes ich vsak najst v zlave cez zlavove kupony napriklad
www.kuponyzdarma.sk

www.kuponyzdarma.sk
noe som si ista ale myslim ze na hej by to malo byt

pracka

Obyčajná práčka za 5OO E ? To nemyslíš vážne. My kúpili za 265 E. je tiež obyčajná, ale dobre perie aj má dobre funkcie.

richard1112

hlavne si treba vybrat ci chcete pracku s otvaranim na boku alebo z hora, dalej treba hladiet na spotrebue energie + vody a maximalne otacky

my sme brali obycajnu pracku od TPD za 500€ no da sa aj usetrit
www.kuponyzdarma.sk

pradlena

Vie mi niekto tu na fore povedať, že či sa ešte vyrábajú práčky s manualnym ovládaním?
Tiež neviem prečo všetci zavrhuju práčky Whirpool, mne slúžila 10rokov, sestre už ťahá na 7rok a v pohode.

pradlena

Nuž aj ja riešim kúpu práčky, ale kto sa má vyznať v tolkých produktov a podľa čoho vyberať?
Je nejaká záruka, že drahšie sú aj kvalitnejšie?Fakt neviem podľa čoho vyberať a z recenzií som už úplne zblbnutá .Poradí niekto kto sa v tomto vie orientovať?

AEG

Takže kúpila som Bosch po dvoch praní tiekla....vrátili mi peniaze a teraz mám najlacnejšiu práčku Indesit a spokojnosť.

AEG

Ďakujem, rozmýšľala som nad tými dvoma okrem Miele, lebo na tak drahú práčku nemám. Dnes mi v elektro núkali LG, že je najlepšia na trhu aj v teste, ale mne nejak nesedí, skôr tie dve spomínané a ešte možno AEG.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku pračku...? - Fórum - ZDRAVIE.sk