Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka PO

Beruška

tabletka je volne predajna stoji od 20-25 eur..momentalne rozmyšlam nad tym či ta užasna noc stala za tie stresy teraz...lebo mi to dost rozhadzalo cyklus

sweet_lolitta

Suhlasim, ze mat sex v 14tich je dost nezodpovedne (o tom, ze je to trestne nehovoriac), ale suhlasim, ze ZIADNA TABLETKA PO, traba si urobit test tehotensky a hlavne ist za serioznym doktorom sa spytat, co v jej pripade robit.... otras inac.

katka1954

Ja mam 18 a som uz dospela, viem co hovorim pretoze studujem psychologiu. A ty by sme nemala ludi podcenovat len preto Ze este nie su dospely!

confused

ahoj,

tabletka je bez predpisu, dali mi ju v lekarni bez problemov (mam o tri roky viac). ak by jej ju nahodou nechceli predat nech poprosi nejaku starsiu kamaratku ako tu uz bolo spominane...

stala cca 21 eur,
vola sa Escapelle.
okrem jedneho dna bolesti hlavy aspon na mna nemala ziadne neziaduce ucinky.

uzit sa moze do 72 hodin po styku,
cim neskor - tym menej je ucinnejsia.

myslim, ze uz len tych 21 eur ju (ako aspon mna) presvedci, ze treba byt v takychto vaznych veciach zodpovedny.

drzim palce!

darika

Takze moja,podla tohto co tu pises,by si ty mne mohla byt dcerou,ale to je jedno.Len jedno ti poradim.Precitaj si co som napisala aspon 100x,alebo to daj precitat niekomu dospelemu a nech ti to vysvetli.Lebo take deti ako ty,ked sa hraju na dospelych,hotova pohroma.

katka1954

Nie som ja ta kamaratka, a vyprosim si aby ma tu niekto uraZal! Pisala som sem lebo som chcela radu a nie bedakanie a karhanie! Darika dam ti dobru radu- chod sa dat vysetrit na psychiatriu, asi nie si celkom zdrava, sorry ja ti len radim. Fyzicke aj paychicke ublizovanie maloletych je trestne a nehumannne! Nie sme predsa zvierata ale ludia. Neospravedlnujem tu pocin mojej kamaratky, odsudzujem to a hmevam sa ale mam ju rada a viem odpustat akovacsina ludi. A neviem naco sa do toho pleties ked nepoNa celu situaciu, a obvinukes cloveka ktory je nevinny-mna a previnilsa snad len tym ze dovolil kamaratke urobit taku vec a nic si nevsimol. A ty, ako nikto na svete, nemas pravo sudit ludi.

gadgetka

Je to postkoitalna HAK - da sa kupit bez predpisu a je naozaj draha ... mala som ju raz, ked som bola na tazkych atibiotikach ... ucinky su vsak strasne - bola som unavena, bolel ma zaludok, niektorym zenam narusi cely cyklus ... tiez by som navrhla, aby kamoska skocila za gynekologickou .... ta tabletka sa musi zobrat co najskor po pohlavnom styku, najlepsie do 12 hod, najneskor myslim do 24, aby mala nejaky ucinok ... avsak ak uz nahodou dojde k otehotneniu a zoberie sa Po tabletka, je potrebne utekat za lekarom, lebo moze dojst k mimomaternicovemu tehotenstvu ... Katka, povedz kamoske, nech este par rockou pocka ... a ked to nejde, nech ma stale vo vrecku prezervativ ... alebo nech si aspon rata plodne-neplodne dni ...drzim palce!

darika

Katka,a nie si to ty ta kamaratka?Ja nerozumiem,ze v tomto veku vobec vedia o takej tabletke.Bila by som to na ranajky,na obed aj na veceru.Alebo po.Aby sa od hanby od modrin neodvazili pred chlapcom vyzliect.

anci

a myslis si, ze tabletka PO je dobre riesenie? tu nie je ZIADNE dobre riesenie!!! ale stvu ma rady typu nech ti to vyberie stasia kamaratka! do paze!!! ved to neni len tak - to neni Ibuprofen!!! to moze ublizit - a velmi!!! ked uz, tak nech ide s pravdou von, mama nech ju zoberie ku gynekologovi a ten ju prehliadne. niektore zeny nesmu brat ani HAK, si predstav, ze ona patri do tej kategorie a ani o tom nevie - vies si predstavit, co jej spravi Postinor???

a ja si viem predstavit, co obnasa mat v takom veku dieta (nie z vlastnej skusenosti)!!!preto nemaju mat sex deti!!! nehovoriac o tom, ze je to protizakonne... A bohuzial, ci je to prijemne alebo to vec nijak neriesi, pravdou je, ze ANO, ciny maju dosledky aj ked ich robi niekto, kto si tie dosledky neuvedomuje!!! A niekedy to bez negativnych dosledkov (nech uz je to tehotenstvo, vazne negativne ucinky Postinoru, alebo aj psychicky stres) jednoducho nejde. dotycne dievca neodsudzujem a ani nechcem odudzovat, aj ked to tak moze vyzerat. chybu moze spravit kazdy, treba sa z toho poucit, bohuzial to niekedy boli a tie dosledky treba niest.

Veronika1603

anci...ale si ty velice mudra,vies vlastne co je to mat dieta??a v 14-tich??preboha ved kazdy robime chyby aj ona urobila,ale aby za to takto pykala je myslim tvrde,ved este nema ani dokoncenu mozno zakladnu a kde je stredna pripadne vysoka skola?spravila chybu-na sex ma este cas ale ona sem pisala aby sme jej poradili a nie ju hned odsudili..urcite dieta nechce..ty by si si ho nechala v 14-tich???a lutovala sa vetou:ciny maju svoje dosledky???ved sa skus vzit trosku do jej situacie a potom bud mudra

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka PO - Fórum - ZDRAVIE.sk