Tabletka PO

anci

Ja nechapem!!! zit sexualne predovsetkym neznamena len uzivat si, ale byt zodpovedny - voci partnerovi ale aj voci sebe. Byt tak zodpovedna v 14-tich??? Ale to tu je asi zbytocne riesit...
Ono ma zmysel, preco sa tie tabletky nepredavaju ,,deckam,,!!! To, ze to sposobuje potrat uz oplodneneho vajicka, cize nejde o antikoncepciu, je jedna vec (aj ked dost zasadna). A to, ze 14-tka este nema ani zdaleka ustalenu tvorbu a hladinu hormonov a taka tabletka je neskutocny zasah do spravneho fungovania jej organizmu, je dalsia vec! Dospelej zene to rozhadze inak pravidelny cyklus aj na rok, co potom takej zabe!!! A nehovorim o inych a vaznejsich neziaducich ucinkoch!
A rady typu - daj si to predpisat starsej kamoske??? Veronika1603 - si normalna??? Boze, deti, rozmyslajte!!! Ja len dufam, ze v najblizsich 3 dnoch narazite len na serioznych lekarnikov, ktori vam nic take nevydaju!!! A reci typu - to ma mat radsej decko v 14-tich? Na to mala mysliet trosku skor. Ciny maju svoje dosledky - uz aj v 14-tich!!!

jajaja1

Tabletka je bez predpisu v lekárni, avšak pod 15r. jej ju pravdepodobne nepredajú. Skúste niekoho poprosiť. Je dosť drahá cca 20-25 €

Veronika1603

ked nechce aby sa to dozvedela jej mama nech si tie tabletky ide dat predpisat jej nejaka starsia kamoska...