Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skončenie VŠ- rada s poisťovňou

Príspevok v téme: skončenie VŠ- rada s poisťovňou
lokop

potrebujem radu.26.5.2009 som skončil VŠ s titl. Bc a chcem ísť ďalej do zamestnania. Viem, že do 7 dní sa mám isť hlásiť na úrad práce.dovolenkám,nestránkovým dňom kompetentných som tam bol až dnes-8 deň. Na úrade mi povedali, že si za ten jeden den budem musieť niečo zaplatiť voči poisťovni, tak som sa chcel opýtať čo a koľko?Samozrejme som sa opýtal aj na úrade ale kvoli neodbornosti pracovníkov mi nebol nikdo schopný odpovedať. Tak prosím kolko to budem platiť...???

lila1356

no mesacne sa plati 24,93 eur takze si to vydel poctom dni (teraz neviem ci pracovnych ale skor asi poctom dni v mesiaci)tak by to malo byt na jeden den menej ako euro. aspon takto si to ja myslim lebo ked som menila zamestnavatela tak mi to takto pocitali za ten cas co som bola samoplatcom

svetlana6

ahoj. budes platit za tie dni odkedy si oficialne skoncil skolu az do datumu, kedy si sa prohlasil na urade prace. nie je to vela. nechcem si vymyslat, ale ja som platila za cca 7-8 dni okolo 400 sk (orientacne) za jeden den to nebude nic horibilne (par euro). mal by si ist do poistovne a sam sa na to opytat. vypocitaju ti tu sumu, daju cislo uctu poistovne atd.

kika_1211

ahoj, skus ist do poistovne, tam ti to povie... a ked uz si skoncil, tak si predsa mal okrem uradu prace zajst hned aj do poistovne, nie? vela stastia!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skončenie VŠ- rada s poisťovňou - Fórum - ZDRAVIE.sk