Chudnutie z tvare

lillinka13

ale zeny:D:D ved buclate tvaricky su velmi mile:) a neriskujme len preto ze sa to chlapom nepaci...prave naopak...vychudnute tvaricky su tak mozno pre modelky..:)

megiiii

Moja kamoska hrozne schudla na tvari, ked pocas skusok sa nahlas ucila.... nieco neuveritelne... som ju skoro nespoznala, lebo stale bola baculka =)takze sa velmi velmi velmi vela rozpravajte a hovorte pripadne spievajte =)

moika

dievcata pripajam sa k vam...nejake tie rady, cviky, by som potrebovala aj ja. Presne ako pises misiiiii, tiez ked schudnem, na tvari nic nevidno..ale ked priberiem, tak som este viac baculatejsia a kazdy si to hned vsimne :(

majuska125

no presne:)ja uz mam take depky ze ma nitko nechce s tym mojim xxl ksichtom ze to len ked budem mat 40 kil budem pekna:(

misiiiii

ahoj, no ja by som to taktiez potrebovala, ja so odmalicka baculata, ale myslim si ze to vsetky deti,,, ked schudnem na tvari nic nevidiet, a ked priberem, tak uz mi hned vravia ze to na tvari vidiet, takze tiez by som ocenila keby sa tu niekto nasiel, co by nam toto objasnil, ze co treba na to robit, alebo pouzivat nejake pripravky, alebo pomoze uz len vyhladovat sa na anorekticku.