Otrasna plet

Príspevok v téme: Otrasna plet
majuska125

Ahojte chcem sa was oyptat na vsetky rady,co wam pomohlo zlepsit stav pleti,do 12rokov krasne pekna plet nic prisla puberta zacali najprv cierne bodky ale potom pupaky no strasne nieco tak som celu zakladku chodila s tym najmastnejsim ksichtom a s korektorom,ale hrozny bol pohlad na mna:(,potom an strednej sa to tak zhorsilo,ze to bola katastrofa tak som sla ku koznej pouzivala som diferine,zinyerit,isotrexin toto wsetko na mne testowala moc nepomahalo dala skinoren to uz bolo lepsie,ale stale som mala na sebe kila make-upow ale presla som aspon k tym lahsim a teraz sa to zmiernilo ale stale to mam na nose uhry,na brade cervene fliaciky a to aj nad hornou perou na jednej strane zmenila som aj koznu tak mi predpisala differine,berem uz 3 mesiace uplne vyliecenie nenastalo,ale zlepsenie podla mna ano.Ja som uz zufala,s takymto fejsom ma nikto nechce:(otrasne sa lesknem navyse vyzeram ako semafor no otras,chcela by som nieco an cistenie vyskusat alebo newiem co nieco co by mi zlepsilo stav pleti,dalej som citala ze treba vela pit od zajtra si idem dat na to pozor v skole vypijem 1,5l vody a potom po skole,asi sa aj objednam ku kozmeticke nech mi vycisti plet,a kupim si daky zinok a vitaminy a a daky caj na vyrazky ze vraj je dobry:)lebo fakt ja nemam ani vyrazky,len take jazvycky cervene alebo fliaciky a je toho wela a vyzeram ako bodkowana princezna s otrasnou pletou:(
--------------------
Článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Článok na tému "Akné a mlieko" www.zdravie.sk
Poradňa "Akné" www.zdravie.sk

vericka

ahoj,
som tá čo brala colonix.
K AKV podotknem ze je tam vela bodov, ktore su nezmysel, precitala som uz nejaku tu knizku a mam k tym stanoviskam svoj nazor, napriklad ta veta o FDA, ved to každy trosku ocitany vie s prepacenim, ze v USA je stanovene zakonom, ze na kazdom produkte musi byt ten vyrok, aj napriek tomu ze dany produkt ma povolenie od FDA ….
Ze vraj vakninu zakupite lacnejsie aj v lekarni, ja Vam poviem ze som si ju kupila a viete co, bola to len jedna nechutne hnusna vlaknina, ktora mi nic nepomohla a s porovnanim Colonixom, ktry obsahuje dalsich 14 liecivich rastlin sa to ani neda porovnat.
Ja Vam viem povedat len jedno, pisete tu o nejakej reklame, ved vy ste poukazal na webovu stranku, co je OKATA reklama.
Ja som zasa clovek, ktoremu COLONIX a ked uz sa bavime o reklame www.drnatura.sk pomohol. A este jedna vec, som az natolko spokojna, ze im s poburenim na Vas list zaslem aj svoju referenciu, ktore mimochodom som si to pred objednavkou overila, su do poslednej overene notarkou. Cize Vy chcete povedat, ze ty ludia su klamari a ze si tie pribehy vymysleli ? Ved to je ohovaranie …. Prajem Vam vela uspechov a budte tak laskavy nepiste mi, ja mam radost ztoho ze som nieco dosiahla,….

chanelka

delphia len ze som mala mastnu plet vyrazky sem tam a komedony ale aj tak som sa toho chcela nejako zbavit lebo tie pripravky co som si kupovala ako clean and clear mi len zmastnovali pokozku,, ale teraz som mudrejsia aj ked som za to musela zaplatit vlastnou pletou..ale no to bola hroza po tom peelingu mala som silne akne, ale teraz uz len flaky aj tak to je skarede .. joj.. preco som sa nechala nahovorit tej doktorke??!

delphia

chanelka s komedomami na kozne? neblazni, vsak to nie je az taky problem, ze ho treba riesit koznym lekarom. mimochodom- 5-6 mikrodermabrazii v zimnych mesiacoch by ti boli problem zmiernili.

hellovky

bud rada chanelka ako si dopadla, mne derm. uplne znicil ksicht a to som ho mala pomaly ako babetko, len som dostala alergiu, ja nieze mam flaky,ale vypukle jazvy...fakt niektori su nnei normalni, co s pletou urobia

chanelka

delphia.. ano to vsetko viem, ale isla som za koznou nech mi nieco spravi s pletou .. to som mala len cierne bodky na t zone,, a ona mi hned predpisala tie najdrahsie pripravky a take co maju reklamu a hned chem.peeling.. najprv kazdy tyzden a potom po dvoch.. ale tak mi znicila plet , ze by som chcela vediet co by mi na to povedala.. aj sa mi flaky robia po vyrazkach,, je to strasne,,

delphia

a z akeho dovodu si mala naordinovany chem. peeling?

ciernulky sa budu tvorit vzdy. ako som pisala, ide o mazove vyvody, cez ktore maz vychadza na povrch a ten jednak oxiduje na vzduchu a tiez sa miesa s prachom a necistotami, preto je tmavej farby

chanelka

delphia.. ja som absolvovala chem. peeling praveze min. rok . v oktobri do januara.. mala som 10 procedur.. a prave to mi zhorsilo plet.. lica som mala uplne ciste , ale odkedy mi aj tam davala p. doktorka (!!! SOM NANU STRASNE NAHNEVANA) tak sa mi tam tvoria aj vyrazky aj cierne bodky .. a co sa tyka akne.. pred chem.peelingom som mala len vyrazky ale teraz mam mierne acne.. nejake papulopostulosa ci co to je..ja som zufala z mojej pleti.. chcela som ist tancovat spolocenske tance ale asi nepojdem koli tej pleti. P.S. na kozmetiku chodim ale cierne bodky sa mi vracaju a hlavne ked som raz mala na jednej akcii makeup tak na druhy den som mala vsetko zanesene..

delphia

chanelka mas mastny typ pleti a okrem odsavania mazu papier. obruskom nemozes teraz urobit nic viac. v zime mozes absolvovat chem peeling- redukuje tvorbu mazu. v lete nechaj pleti oddychnut. pouzivaj len lahky hydratacny krem a ak mozes, tak si oddychni aj od makeupu. tie cierne bodky su v mazovych vyvodoch zoxidovany maz. aspon raz do mesiaca zajdi na kozmetiku na hlbkove cistenie. inac bud rada ze maz ti vychadza na povrch pleti, lebo ak by si mala upchate maz. kanaliky, tak vsetok maz by sa ti kumuloval v mazovch zlazach a mala by si akne.