Otrasna plet

Príspevok v téme: Otrasna plet
majuska125

Ahojte chcem sa was oyptat na vsetky rady,co wam pomohlo zlepsit stav pleti,do 12rokov krasne pekna plet nic prisla puberta zacali najprv cierne bodky ale potom pupaky no strasne nieco tak som celu zakladku chodila s tym najmastnejsim ksichtom a s korektorom,ale hrozny bol pohlad na mna:(,potom an strednej sa to tak zhorsilo,ze to bola katastrofa tak som sla ku koznej pouzivala som diferine,zinyerit,isotrexin toto wsetko na mne testowala moc nepomahalo dala skinoren to uz bolo lepsie,ale stale som mala na sebe kila make-upow ale presla som aspon k tym lahsim a teraz sa to zmiernilo ale stale to mam na nose uhry,na brade cervene fliaciky a to aj nad hornou perou na jednej strane zmenila som aj koznu tak mi predpisala differine,berem uz 3 mesiace uplne vyliecenie nenastalo,ale zlepsenie podla mna ano.Ja som uz zufala,s takymto fejsom ma nikto nechce:(otrasne sa lesknem navyse vyzeram ako semafor no otras,chcela by som nieco an cistenie vyskusat alebo newiem co nieco co by mi zlepsilo stav pleti,dalej som citala ze treba vela pit od zajtra si idem dat na to pozor v skole vypijem 1,5l vody a potom po skole,asi sa aj objednam ku kozmeticke nech mi vycisti plet,a kupim si daky zinok a vitaminy a a daky caj na vyrazky ze vraj je dobry:)lebo fakt ja nemam ani vyrazky,len take jazvycky cervene alebo fliaciky a je toho wela a vyzeram ako bodkowana princezna s otrasnou pletou:(
--------------------
Článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Článok na tému "Akné a mlieko" www.zdravie.sk
Poradňa "Akné" www.zdravie.sk

[zruseny12]

ARMIA
ano,mozno jej to plet vycisti,a mozno nie...
a hlavne jej to rozhadze vsetko v tele...je lepsie vyskusat,nieco prirodzenejsie ako horm.antik.

armia

mala som podobny problem a pomohla mi jedine hormonalna antikoncepcia. do troch mesiacov od uzivania belary sa mi vycistila plet. cudujem sa, ze ti o tom tvoja kozna nepovedala.

sade8

majuska125
ano pit to treba, krasne to vycisti plet, ale musis to dodrziavat kazde rano toho pol roka a kup si olivovy olej za studena lisovany, tam to budes mat napisane..

[zruseny12]

este som zabudla,ze niekedy taketo problemi mozu sposobovat aj traviace problemi a alergie na potraviny...napr.NIKEL/obasahuje to...cokolada,strukoviny,kakao...a kozmeticke vyrobky ruz,tiene,spirala.../
tazko takto radit zalezi ako presne tie vyrazky vyzeraju...
dalej alergia na KAZEIN ML.BIELKOVINA...
citala som niekde,ze aj ked clovek ma HELIKOBAKTERA TAK SA ROBIA VYRAZKY NA BRADE...
SKUS ZACAT OD NIECOHO KONKRETNEHO A VYLUCUJ TO POSTUPNE...A SLEDUJ KEDY JE PLET LEPSIA...A POTOM SA PODLA TOHO ZARIAD...
ALERGICKE VYRAZKY ZVYCAJNE AJ BOLIA NA DOTYK...ALEBO AJ SVRBIA...

[zruseny12]

MAJUSKA
ja sice take problemi ako ty,namam,ale
ak mas jazvicky,tak jedine laser,alebo zbrusenie koze...
a na vyrazky...skus si precistit creva...kup si PSYLLIUM PLUS/kupis v lekarni/
BION3 je velmi dobry doplnok...na vlasy,nechty,plet a vobec pre cele telo,lebo obsahuje probiotika...
mozes si precistit aj vnutornosti cajom- Z LIPKAVCA,ten LIKAVEC MOZES POUZIVAT AJ AKO PLETOVU VODU...alebo nieco ine,daj si do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE...tam si najdes velmi dobre rady aj ohladom TVOJEJ PROBLEMATICKEJ PLETI...

ako si pisala PINY REZIM,ale nie nazar pit vela vody,ale napr.kazdu hod.2dcl vody...LEBO AJ VELA VODY NARAZ SKODI KED VYPIJES.../NIE MYSLIM TERAZ NA PLET,ALE VOBEC PRE TEBA AKO PRE CLOVEKA/
a jedalnicek by sa mal upravit...
vela stastia

majuska125

ale podla mna to najlepsie ist za koznou nech poradi,ebo tieto skusenosti kazdemu pomaha nieco ine,ja sa budem riadit doktorkou co ona powie,a od dneska zacinam chodit do solarka,ale nie kvoli akne ale kvoli tomu ze som straaasne biela,a mam malicke jazvycky to niesu ani jazvy ale take mapy alebo co,myslim si ze to skor prekryje ako zvyrazni

bio

nikol84 na precistenie organizmu a posilnenie imunity pit Aloe Vera Natur,alebo cistiaci caj a tie flaky a jazvy natierat bylinnym kremom, viac info na e-maily

nikol84

Modracik, mozem sa spytat, ze vy sa v tom vyznate?...aj ja by som chcela nejake info, ze ako precistit zvnutra organizmus, ako pisilnit imunitny system...vedeli by ste aj odporucit nieco na to, konkretne nejake doplnky stravy alebo pod.?..