Otrasna plet

Príspevok v téme: Otrasna plet
majuska125

Ahojte chcem sa was oyptat na vsetky rady,co wam pomohlo zlepsit stav pleti,do 12rokov krasne pekna plet nic prisla puberta zacali najprv cierne bodky ale potom pupaky no strasne nieco tak som celu zakladku chodila s tym najmastnejsim ksichtom a s korektorom,ale hrozny bol pohlad na mna:(,potom an strednej sa to tak zhorsilo,ze to bola katastrofa tak som sla ku koznej pouzivala som diferine,zinyerit,isotrexin toto wsetko na mne testowala moc nepomahalo dala skinoren to uz bolo lepsie,ale stale som mala na sebe kila make-upow ale presla som aspon k tym lahsim a teraz sa to zmiernilo ale stale to mam na nose uhry,na brade cervene fliaciky a to aj nad hornou perou na jednej strane zmenila som aj koznu tak mi predpisala differine,berem uz 3 mesiace uplne vyliecenie nenastalo,ale zlepsenie podla mna ano.Ja som uz zufala,s takymto fejsom ma nikto nechce:(otrasne sa lesknem navyse vyzeram ako semafor no otras,chcela by som nieco an cistenie vyskusat alebo newiem co nieco co by mi zlepsilo stav pleti,dalej som citala ze treba vela pit od zajtra si idem dat na to pozor v skole vypijem 1,5l vody a potom po skole,asi sa aj objednam ku kozmeticke nech mi vycisti plet,a kupim si daky zinok a vitaminy a a daky caj na vyrazky ze vraj je dobry:)lebo fakt ja nemam ani vyrazky,len take jazvycky cervene alebo fliaciky a je toho wela a vyzeram ako bodkowana princezna s otrasnou pletou:(
--------------------
Článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Článok na tému "Akné a mlieko" www.zdravie.sk
Poradňa "Akné" www.zdravie.sk

nikol84

ja ti solarko neodporucam (z vlastnej skusenosti), tiez mam flaky a jazvy, no tie solarko "neprekryje" ale ovela viac zvyraznii...aj mne radili aj solarko, a potom aj slnko, a teraz to mam ovela skaredsie, flaky su tmavsie, viac hnede, tazsie sa aj zakryju...to uz mam ako pigmentove skvrny...slnko a solarko niekomu robi dobre, ked ma len vyrazky(take drobne kvoli mastnej pleti), vtedy ano, plet to vysusi a drobne vyrazky zmiznu ale na jazvy a flaky to nie je "liek" urcite

modracik

Nikdy sa to neodstráni a nezlepší úplne, pokiaľ sa zvnútra neprečistí organizmus.Môžeš mať aj oslabený imunitný systém,jednoducho očistu,čiže detoxikáciu doporučujem každopádne.Telo sa musí zbaviť toxických látok, čiže škodlivín,upraví sa črevná fluora,trávenie a až potom môže dôjsť k zlepšeniu stavu.Aj svetelná terapia bioptron pomáha,hlavne keď už sú tie jazvičky.Ak potrebuješ viac info, napíš na meil.

lienka48

mozno ti opalenie pomoze trosku skryt zacervenanie,ale je to na kratko.Skus sa zameriat na nejake dlhodobejsie a efektivnejsie riesenie.drzim palce

majuska125

dakujem za rady,skusim to s tym olejom a citronom to treba vypit???no rozmyslam,ze si kupim ten bioderma gel ale ked taketo veci to mi wobec nepomaha a vyhodim za to 300 sk,selijake kravinky to je plne chemie pre mna je to o nicom som rozmyslala nad solarkom,ze ked sa opalim jazvy sa prekryju

lienka48

pokial uz mas jazvicky ,tak tie sa daju velmi ucinne zmiernit laserom alebo zbrusenim pokozky.A namiesto pletoveho kremu skus pouzivat radsej nejaky plet.gel.

anjelik9

teraz mam napr. na tvári kalciovú masť (podporuje hojenie) ale chcem si kúpiť propolisový krém ten je aj proti baktérkam a tak a ešte mám v pláne si kúpiť bioderma sebium (podporuje olupovanie a zabraňuje tvorbe čiernych bodiek) tak som zvedavá aký bude ale teraz momentálne používam sírovú silu (podporuje olupovanie proti bakterkam) a na noc hydratačný krém a robím píling nech mi tie fliačky rýchlejšie blednú

sade8

skus toto mam to odskusane - pol roka uzivaj kazde rano nalacno, jednu polievkovu lyzicu olivoveho oleja a lyzicu citronovej stavy..........je to super kura, na precistenie pecene, a potom sa ti zlepsi aj plet.