Otrasna plet

Príspevok v téme: Otrasna plet
majuska125

Ahojte chcem sa was oyptat na vsetky rady,co wam pomohlo zlepsit stav pleti,do 12rokov krasne pekna plet nic prisla puberta zacali najprv cierne bodky ale potom pupaky no strasne nieco tak som celu zakladku chodila s tym najmastnejsim ksichtom a s korektorom,ale hrozny bol pohlad na mna:(,potom an strednej sa to tak zhorsilo,ze to bola katastrofa tak som sla ku koznej pouzivala som diferine,zinyerit,isotrexin toto wsetko na mne testowala moc nepomahalo dala skinoren to uz bolo lepsie,ale stale som mala na sebe kila make-upow ale presla som aspon k tym lahsim a teraz sa to zmiernilo ale stale to mam na nose uhry,na brade cervene fliaciky a to aj nad hornou perou na jednej strane zmenila som aj koznu tak mi predpisala differine,berem uz 3 mesiace uplne vyliecenie nenastalo,ale zlepsenie podla mna ano.Ja som uz zufala,s takymto fejsom ma nikto nechce:(otrasne sa lesknem navyse vyzeram ako semafor no otras,chcela by som nieco an cistenie vyskusat alebo newiem co nieco co by mi zlepsilo stav pleti,dalej som citala ze treba vela pit od zajtra si idem dat na to pozor v skole vypijem 1,5l vody a potom po skole,asi sa aj objednam ku kozmeticke nech mi vycisti plet,a kupim si daky zinok a vitaminy a a daky caj na vyrazky ze vraj je dobry:)lebo fakt ja nemam ani vyrazky,len take jazvycky cervene alebo fliaciky a je toho wela a vyzeram ako bodkowana princezna s otrasnou pletou:(
--------------------
Článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Akné" www.zdravie.sk
Článok na tému "Akné a mlieko" www.zdravie.sk
Poradňa "Akné" www.zdravie.sk

erikagy

ahoj

je to smutné ,že ak človek chce poradiť a nie reklamovať ho hneď odpíšu vďaka niektorým jedincom.Majuš ja som ti len podľa skúseností mojej kamarátky chela poradiť,jej to pomohlo.Ako komu je to drahé si to už sám musí rozmyslieť.

majuska125

a ako sa mam dostat k tomu hak?ked mi to kozna vobec nepredpisala,ja by som to chcela vyskusat,ale ked je to na tazke formy akne a to ja nemam

cumlicek

nechutna reklama na colonix....bleee. a to ste zabudli povedat aka je vlastne cena toho colonixu:D clovek sa az za hlavu chyta... nenechajte sa nalakat, precitajte si radsej stanovisko akv:

www.akv.sk

autorom je myslim bukovsky

erikagy

ahoj,
takže som sa dozvedela produkt ,ktorý brala moja kamoška.lebo už strácala nádej a dala sa nahovoriť na dala sa na vnútornú očistu,aj keď tomu zo začiatku neverila.Videla som na vlastné oči tú zmenu.a myslím si ,že na budúci týždeň si ho zakúpim aj ja,a odskúšam si ho.je to Colonix,ktorý je viac účinný.ja mám problém s herpesom,ale verím tomu ,že vnútorné očistenie mi pomože.chce sa niekto ku mne pridať?

zu17

ja som mala tiez helikobaktera (februar) ktoreho som preliecila, ale zostali mi nepekne skrvny na lícach (po akné z HP) ktorých sa chystám zbaviť. Skúsim najskor dermabraziu na domace pouzitie, tak dufam, ze pomoze. Ak nie...budem musiet zajst do nejakeho lekarskeho strediska... inak odporucam aloe vera gel (viac ako 90%-ny).Obmedzuje okrem ineho aj tvorbu kozneho mazu a pomaha pri akne... Mam tiez problematicku plet a tento gel som si zaobstarala este predtym, nez mi zistili HP a celkom mi pomahal.

erikagy

Majuska

skúšala si už nejaké vnútorné vyčistenie?
krása a čistota pleti veľa krát závisí aj od žalúdka.moja kamoška mala tiež problém s pleťou a dala sa vnútorne vyčistiť.pozriem sa ti na to a dám ti vedieť ako sa to vlastne robila.

zajiimawe

juuj no nechtiikovu mast by som asi na wasom mieste neskusala...raz som si stym potrela vyrazky a skor sa mi to zhorsilo...tak nwm noo... ja pouziiwam cistiacu wodu a antibakterialnu tycinku a to zarucene pomaaha aspon mne...ale tak spocutia wiem ze nie len mne noo:)) tak drziim palce