cena

datel

ja mam 49 rokov a cely zivot som vzdy detom hladela aby mali vsetko aj s manzelom on ochorel a nikdy predtym nebol chory ani len chripku nemal a zrazu to prislo som si myslela ze deti dorastu abudeme sa mat lepsie ale prisla choroba a zdravotnictvo je bieda aj sme peniaze dali za drahe lieky velmi vela a nepomohlo takze preto sa teraz otvorene pytam tu aspon niekto mi odpovie aj som sa vahala opytat lebo je to smutne a mozno pre niekoho kto nema problem s peniazmi smiesne dakujem ti za odpoved

darika

Janka,sice ti to neprajem,ale v pripade smrti si mozes ist na urad v meste tvojho bydliska s potvrdenim o umrti a tam dostabnes prispevok na pohreb.Nie je to vysoka suma,ale predsa.Zmen si nazov temy na cena za pohreb,mozno dostanes viac informacii.

,,

neviem si predstavit taku situaciu v akej si je to strasne v kazdej rodine su dake problemy starosti ále kym je zdravie tak sa to da dajako spravit ale kde chyba to zdravie tak to je fakt hrozne mozem sa spytat kolko mas rokov?

datel

no vies ja sa toho bojim ci na to vsetko budem mat tolko korun aby som sa aspon trochu vedela pripravit lebo on je v nemocnici uy 2 tyzdne ma rakovinu je velmi yle na tom on ju ma uz dva roky ale vzdy mi do toho nieco voslo nijako som nemohla usetrit starala som sa o neho a deti chodili este do skoly na strednu takze s platu ako sme mali a dochodku sa velmi nedalo ked clovek hladel aj detom ja viem je to smutne ale viem ze je zle tak preto sa pytam a neviem kde bi som mohla nejake peniaze zohnat

datel

no vsetkym dakujem co sa mo ozvali ja nikoho nejdem zabit ale som v takej situacii ze neviem ako dalej manzel je velmi chory mam deti teraz prisli aj oni o pracu su prepusteny a sype sa to vsetko naraz tak som vdacna za informacie dakujem a keby niekto vedel este poradit ci sa neda keby bolo treba aj na tie splatky alebo aspon adresu ak niekto vie som s toho smutna a za rady velmi pekne dakujem vsetkym janka