Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ze by infarkt ?

Príspevok v téme: Ze by infarkt ?
Sajlo

Dobry vecer chcem sa spytat tich co sa trosku vyznaju mam 18 rokov a poslednom case som zacal pocitatovat nieaky pocit v srdci ani nie ze pichanie ale akobi som ho citil alebo ako neviem to opisat pred rokom som bol na vysetreni srdca a mal som uz srdce v poriadku ( niekedy som mal šelest na srdci ) ale zacinam sa bat ci to nemam naznak na infarkt alebo nieco lebo som dostt skoro zacal fajcit fajcim asi tak od 13 rokov a krabicku dene vifajcim a niekedy som aj v strese dakujem za pomoc

monika99

nemusi ist vobec o infarkt skor o psychosomaticku poruchu ktora se prejavuje presne tak isto ako to popisala katarina

:katarína:

PRÍZNAKY SRDCOVÉHO INFARKTU: tlaková alebo pálivá bolesť za hrudnou kosťou
bolesť v oblasti žalúdka (brucha), v hrudnej chrbtici, v krku, v dolnej čeľusti, v uchu, v ramene
pocit strachu (zo smrti), nervozity
pocit na zvracanie, zvracanie
studený pot
zmena farby pokožky a pier (bledosť, šedo-popolavá farba)
celková slabosť a závraty
pocit dychovej nedostatočnosti (krátky dych)
zrýchlená alebo nepravidelná činnosť srdca
náhle bezvedomie s pádom na zem

v 18 mat infakt je troska skoro.. ale tvojim zivotnym stylom tomu davas prilezitost! takze: v prvom rade prestan fajcit! v 18 rokoch vyfajcit 1 krabicku?? kazdym dnom tento pocet minimalizuj a snaz sa s tym uplne skoncovat.. dalej: snaz sa byt co najmenej v strese, aj ked dnesna doba je taka aka je, preto je jasne, ze taky ten stres zaziva kazdy.. ale treba si najst cas aj na odpocinok, relax.. sorry, ale neda mi, aj ten pravopis by si si mohol vylepsit.. pre pocit istoty by som ti radila ist ku kardiologovi - predsa len, aby zistil povod pichania pri srdci /inak kludne to moze suvisiet aj s chrbticou, ale samozrejme sa moze jednat aj o problemy so srdcom/.. a taktiez by som ti radila precistit si cievy..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ze by infarkt ? - Fórum - ZDRAVIE.sk