Kedy je uz sexu vela ?

Príspevok v téme: Kedy je uz sexu vela ?
AdamKrt

Kedy je uz sexu vela ? Myslim, kolko by mal tak trvat sex ? Niekde som sa zmienil, ze sa mi pri tvrdsom milovani trhaju kondomy /ale iba pri tvrdsom prirazani zo zadu/. Bolo to aj s Pharmatexom a po cca 2 hodinach. /Aj Durox, Primeros,.../. Samozrejme nie milovanie v kuse, ale striedanie poloh, mensia prestavka na nabratie dychu a pokracovanie. Ale nebol casto problem aj 6 hodin /dalo by sa aj iste viac, ale nad ranom je uz clovek nevyspaty, unaveny/. Niektori ludia vsak mozu namietat, ci to niekoho bavi ?

Ako dlho je to, po akej dobe by vas suloz prestala uz bavit ? Teraz nemyslim, jednu polohu v kuse, ale ked zacne milovanie, striedaju sa polohy atd. Samozrejme, neni problem s ejakulaciou. Tu mozem si naplanovat kedy potrebujem, ale oddalujem to pre potesenie partnerky. To len pre vysvetlenie...

AdamKrt

Ano, niekto vyteka a ani o tom nemusi vediet. Metoda zastavenia ejakulacie je na predlzenie vydrze a orgazmu. Uz aj rozne vychodne filozofie hovoria o tom, ze neni dolezita ejakulacia, ale neejakulovat. Chapat tak, ze ak niekolkokrat nebude clovek ejakulova, zastavi sa tesne, tesne pred orgazmom a po viac krat ho premkne velka vlna orgazmu. Toto som sice nezazil, ale nemam dovod sa niekde ponahlat. Takto mozem fungovat dalej... :) V drvivej vacsine pripadov, zastanem bez toho, aby som musel nieco stlacat.

elnino

"Mozes si pod mieskom stlacit trubicu. Tadial sa tlaci semeno von. To sa von nedostane, budes mat suchy orgazmus. Potom mozes pokracovat dalej. Pozor, neskusat ako antikoncepcnu metodu, par kvapiek sa moze dostat von."

ako nechapem.nadmerne dlhym sexom sa mozu dostat spermie von bez orgazmu?ved tzv. kvapky lasky spermie neobsahuju a potvrdilo to vela doktorov.

AdamKrt

bez vydrže:

raz sa stalo, ze ledva chodila. Vtedy az striekala, ale to som asi prehnal prstovanie. Od vtedy nestriekala, vydrz je rovnaka, ale davam si pozor, aby som to neprehnal tak, ze by ju to znovu bolelo.

Vtedy som pouzival aj vrubkovane kondomy a napadlo ma, ci to nemohlo byt aj tym. Teraz radsej pouzivam iba hladke. A samozrejme dobru lubrikaciu :)

Chodi normalne a po niekolkych hodinach si sama povie, ci uz dost, alebo nie :)
Samozrejme, ze nie sme u jednej polohy, ale skusame ich mnozstvo, vratane dlhsich predohier, masaze atd. Takze neni to v kuse, ale nejake prestavky tam su.

bez vydrže

No tak dlhe milovanie si neviem ani v najbujnejšej fantazii predstaviť. Obdivujem tvoju priatelku. Ja by som určite ani chodiť nemohla a ked použivate kondomy to ju nezoderieš???

ja ja

Pre Adama.
Ja som žena a mňa to uspokoji. Nie vždy je pre ženu dlhý sex príjemný. Po dlhšej dobe aktu to už aj bolelo a normálne som už partnera prosila, aby prestal. Pozor ! Nezáleží na kvantite, ale kvalite !!!

AdamKrt

pre ja ja:

no, to iste, ak chces uspokojit viac seba, ako parnerku. Zena zvycajne potrebuje viac stimulacie, ich orgazmus byva intenzivnejsi, ako u muzov /rozumej dlhsi/.

xXx-123:
jednoducho. Prestanes pokracovat a vrhnes sa na nejaku inu polohu, alebo budes pokracovat v inej cinnosti zatial /das si prestavocku/, zacnes masirovanie a tak. Ak by si to prehnal az ku koncu, este nemusi byt nic stratene. Mozes si pod mieskom stlacit trubicu. Tadial sa tlaci semeno von. To sa von nedostane, budes mat suchy orgazmus. Potom mozes pokracovat dalej. Pozor, neskusat ako antikoncepcnu metodu, par kvapiek sa moze dostat von.

AdamKrt

marsiela: myslim, ze to druhe :)

Chcem len vediet, ako dlho asi trva bezne milovanie, kedy to zeny pokladaju uz /po akej dobe/, za otravne, unavne, neprijemne... Podotykam, ze sa nejedna o jednu polohu, ale o viacero a striedanie roznych technik.

Mne by nevadilo pokracovat viac hodin, partnerka je tiez /zda sa nadsena/, ale nechcel by som jej privodit zase ten stav, kedy po par intenzivnych hodinach, ked odzneju dozvuky milovania sa bude citit tak, ze jej bude problem chodit pre bolesti v posve. Ona, ked preziva pri milovani krasne pocity iste nebude chciet prestat a ja by som chcel len odhadnut, kedy je to zvacsa uz moc, aby som to neprehnal... :)