socialna praca

ewinka

ja idem buduci tyzden prešova aj do KE... :) prosim ta budes taka zlata a ozves sa mi na email?? :)) chcem sa ta nieco opytat... esebokova@gmail.com

ewinka

ja idem buduci tyzden prešova aj do KE... :) prosim ta budes taka zlata a ozves sa mi na email?? :)) chcem sa ta nieco opytat... esebokova@gmail.com

ewinka

študovala som na strednej... odbor SOCIáLNO-VýCHOVNý PRACOVNíK.. :) podobne alebo až rovnaké ako SOCIáLNA PRáCA? možno, ibaže... oveľa viac omačečky sa budem biflovať.. na vysokej,... ak ma zoberú...
A prosím Vás.... neporovnajte SOCIáLNU PRáCU S MEDINOU... je to trosku trápne... si myslím...
ivka363 prax??? urady práce, CVČ, rozne zariadenia soc. služieb - domovy dochodcov, detske domovy... .no.. je toho dost, kde sa da praxovat...
a pohovor? sice ma este len caka... ale... asi bude test: kde treba vediet zaklady prava, sociologie, psychologie, atd..... a taktiez podla mna aby si mala sajnu aj o beznych tych "socialnych" slovach... ako resocializacne stredisko.... soc. pomoc, a prkotinky... na pohovore sa mozu pytat naozaj vselico......
mozno som pomohla, mozno nie ale... :)) co uz.... a KTO SA HLASIL NA VS SOCIALNA PRACA??