Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechcem chodit na skusky...

alzbee

Ja som na tom tak s ucenim:)) robim vsetko mozne, len aby som to ucenie oddialila a "najlepsie" na tom je, ze vzdy si poviem, ze aka som sprosta, nabuduce sa uz polepsim...a pritom je to dookola to iste:-D Ale ako sa hovori-skuska je zato skuska, aby sme aspon vyskusali cosi napisat-povedat, nie? :))....ja som mala v pondelok najtazsiu skusku-7kreditovu chemiu..v sobotu som sa bola bavit, v nedelu som bola KO a navstivila som hajzlovu misu, este aj rodina k nam dosla na navstevu a v pondelok som sla maximalne nepripravena. A nakoniec som bola jedina, ktora ju spravila:)))...proste brutalne stastie..
Proste skusky su udel vysokej a kto sa s tym nevie vyrovnat,tak nech ide do roboty :-P

schelby

porob ich co najskor a mas pokoj. Nikto nechce chodit na skusky,ale je to nevyhnuta sucast studia. Ja sa snazim vsetko vopchat do jedneho tyzdna a mam potom pokoj. Teraz to nevyslo tak mam buduci tyzden poslednu, co uz je v podstate treti tyzden, ale v pohide dve skusky za tyzden sa daju zvladnut. Potom ten pocit stoji za to, ze mas volno a pokoj az do konca septembra, tak sup do toho!

jajka001_

ahoj, bojis sa? vsetko vies a aj napriek tomu sa bojis? ked to budes odkladat, budes v strese, a este k tomu to pozabudas, radsej sa vrhni na to nech to mas cim skor za sebou. raz to aj tak musi prist, tak chod do toho pripravena :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechcem chodit na skusky... - Fórum - ZDRAVIE.sk