Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šťikútka - čkavka

GoFruit

No a co ked je stara ved to moze pomoct aj inym. Napr aj jka som na to klikla lebo ked som bola mala tak som vela ckala a aj moj syn asi to zdedil po mne.

ta3

tema je stara 4 roky, tak dufajme, ze zakladatelka temy uz to ma vyriesene, inak ten ocot je zaujimavy, este som o tom nepocula

alibi

mne pomaha od detsva len jedina vec a to je kavova lyzicka octu (uz mi zacal aj celkom chutit :D)
za sekundu mas po probleme

Pilot Boeing

Pomáha aj to, keď sa nakloníš dopredu a napiješ sa dačoho, ale nakloň sa dosť :P mne to raz poradila kolegyňa, keď ma chytila strašná štikútka 10km nad Stredozemným morom ;) a zabralo alebo zadrž dych a 4x prehltni

AdamKrt

Ano, s tou vodou to zabera. Dolezite je vydychnut a prehltat na prazdno, bez pristupu vzduchu. Musi sa urobit tym prehltanim taky podtlak.

alzbee

Osobne som to nikdy neskusala, ale vraj jednym zo zarucenych sposobov, ktory zvyknu pouzivat aj doktori, ked stikutka neprechadza dlhodobo, je drazdenie analneho nervu (fakt, bez srandy:))...tak ked chces vyskusaj :-))

lencok20

naber si do ust vodu a preglgaj ju so zapchatymi usami. opakuj asi trikrat, ucinok sa dostavi. viem, ze to znie absurdne, ale mne to vzdy zabera.

CMu_Q

mne niekedy pomaha, ked sa zapozeram na jedno miesto a fakt na nic nemyslim, totalne na nic, takmer vobec nedycham, alebo len plytko.... toto pomaha aj priatelovi :D ale nie je to overene, ale skusit mozes :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šťikútka - čkavka - Fórum - ZDRAVIE.sk