prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

sandra123

cavte vsetci!

chcela som sa vas len spytat na nazor..

s priatelom sme sa uspokojovali oralne...nemali sme sex. ked sa urobil,vsetko islo na plachtu. mohlo sa nieco stat,ked som potom na tom spala? menstruaciu som dostala ... ale stale si nie som uplne ista... mozem ostat tehotna?

nieco podobne sa mi stalo aj pred mesiacom aj pol...mestruaciu som dostala o tyzden skor a trvala asi o 2-3 dni dlhsie...je to normalne?

dancaBB

malicqa smiat sa mozes ale sprosta ostanes..v 19 rokoch taka truba...ach boze..ty si spadla z jahody?ty radsej nikdy nesexuj lebo teba oplodni aj svietiace slnko

malicqaa

ale fakt ste mi poradili holky,dakujeeeeeeeeem vam velmi pekne ale nadavat stemi nemuseli...nesom velmi skusena dakujem majte sa

isabella

to je uz fakt tento svet na tom zle, ked sa niekto dokaze smiat na tom, ze ludia su ochotni si pomahat... ved pockaj, ty raz budes potrebovat pomoc, ale vtedy sa ti kazdy otoci chrbtom, potom si na nas spomenies

malicqaa

no radili ateraz sa smeju ony zo mna aka som hlupaa..nie kazdy je taky mudry keby niekto cel poradit tak mu nedavam do hlupyych naiviek