prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

darika

Moni-to sa stava aj tym,ktore ti tu teraz piseme velke rady.Priatel aj ty uz budete vediet.Nemusis si kvoli tomu nadavat.Zatial nie je dovod.

moni122

ja viem veľmi dobre že je to nezodpovedné môžem sa vyhovoriť na partnera keďže som mu predtým ako mi ho tam dal hovorila že si musím dať chemickú antikoncepciu pharmatex čo vždy používam počas plodných dní ale jemu sa čakať nechcelo......... ale čo máte pravdu som sprostá a hrozne si vyčítam že som si aj tak nepresadila svoje. Strašne sa teraz bojím stále nad tým rozmýšlam a to ma čakajú za dva týždne štátnice takže super. Asi si kúpim ten test možno zajtra ešte počkám

darika

Ssamaraa-mozes prakticky aj teoreticky,ale tam je mensia pravdepodobnost.Hlavne nestresuj,lebo ak sa nic nedeje,len si to stresmi len oddialis.Prsia zvyknu zacat boliet v pripade tehotenstva ked si v takom 5 a viac tyzdni.Neviem,najlepsie si dat test,alebo pockat par dni.Hlavne nad tym nerozmyslaj.To si nechaj na potom,ked bude problem.Budes vediet do buducna.Drzim palce.Daj vediet.

darika

Boze dievcata,mate tu aj stranku-sex-sexuologia.Preco si to vsetko neprecitate ked uz ste take dospele?Ale v kazdom pripade,pytate sa na radu.
Niekedy menstruacia meska aj v pripade maleho prechladnutia,staci stres,z niecoho strach,to vsetko posobi.Pokial uz zacinas spinit,mozno sa nemusis bat.Pockaj este 2-3 dni a urob si test.
Dalsia vec,chlap vas moze oplodnit aj pred ejakulaciou.Nechraneny sex-vyjst von pred ejakulaciou moze byt tiez neskoro,pretoze uz predtym sa s pohlavneho udu vylucuje semeno.Snazim sa to vysvetlit laicky,takze si treba dat na to pozor.V ziadnom pripade pocas plodnych dni nepouzivajte prerusovany sex.Ne to velmi nezodpovedne.Potom vam uz naozaj ani toto forum nepomoze.

ssamaraa

som rada,ze som natrafila na taketo forum a bola by som rada,keby mi niekto odpisal prosim. maznali sme sa s priatelom,ale nemali sme sex. ked chcel ist dnu,stopla som ho.citila som ale,ze sa ma dotkol a nieco mohlo ist dnu.ppvedal vsak,ze sa neurobil. tiez mam stale nejake cudne bolesti v bruchu,dufam,ze len stres. dnes rano ma trochu boleli aj prsia.je sanca,ze mozem byt tehotna aj ked sme nemali styk? prosim poradte.
dakujem

motylik22

neskoro je plakat nad rozliatim mliekom...ked si vedela ze este nechces byt tehotna tak neviem preco ste sa nechranily....ale na tvojom mieste by som si urobila tehotensky test kup si RAPI CLEAR classic ten ti zisti uz po 5dni pohlavneho styku či si tehotna a je 24hodinovy taze si ho mozes urobit hocikedy cez den

budenka

jasne, ze aj mozes byt tehotna. nikto ti tu presne nepovie. ak riskujes sex bez ochrany, tak riskujes aj otehotnenie. a stoji ti ten sex za tolky stres? a zmeni sa nieco, ak nahodou tehotna nebudes, zajtra urobis to iste... takze sa chran, uzivaj si a tes za zo sexu.