prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

malicqaa

NE NEVSUGEROVALA fakt ma picha..:)ale ja to neriesim..chalan do mna nepustill...ja sa len bojim ze co ak nieco uslo viete:)ta istota je gulomet..sprafim si test ..:)

zjuzjika

preboha pichat ta tam moze pretok ze si mozno prechladnuta, alebo si to moc nahovaras a vsugerovala si si, ze ta tam nieco picha...

malicqaa

ta ja potom newem preco ma tak picha....asi to bude tym ze som hladna:Dto uz od soboty ma tak picha..zvlastne...