Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prekliatie

Aduliena

Každý má právo na svoj názor, ten môj je, že tak ako existuje dobrá energia, existuje aj tá zlá. Takže niečo na tom bude. Je niekoľko spôsobov, ako sa zlej energie zbaviť.

jajka001_

urcite sa nezameriavaj na myslienku ze ti niekto pobosoroval. sila tvojej pozitivnej energie zrusi akekolvek negativne smerovanie k tebe. je mi luto ze si v takej neprijemnej situacii. zivot nie je lahky, drzim ti palce, aby sa tvoje zdravotne problemy zlepsili, skus vyhladat konkretnu pomoc ku konkretnym problemom. aj psycholog by ti mohol pomoct, myslim ze sa ti znizilo sebavedomie, vdaka exmanzeloví.
tvoje zdravotne probleme maju urcite suvis aj s tvojou zlou psychickou situaciou.

ihlanka

nechcem na to velakrat mysliet,ale ked sa mi to pripomina tym ze ozaj som nemala zatial stastie v zivote...rozviedla som sa,pocas manzelstva som vela trpela psychicky,pretoze z muza sa vyklul inak olrientolvany clovek sexualne a to nestaci..pretoze pred siestimi rokmi som dostala vaznejsie ochorenie som stale na liekoch old vtedy a velakrat sa pridaju aj ine ochorenia....aj..teraz som uz dva mesiace chora...snazim sa mysliet pozityvne,liecim sa aj alternativne,no niekedy som uz bezradna.

jajka001_

ked na to vazne veris, chod za dalsou vesticou, co ti ta povie. a nehovor jej o tom co ti povedala ta predtym.
najlepsie je hadzat vinu za vsetky neuspechy na niekoho kto ti pobosoroval. je v tvojom zivote niekto, kto ta nema rad, ublizuje ti, obmedzuje ta? co konkretne sa ti nedari?

jajka001_

to je nezmysel. naco chodis k takym bosorkam a este na to aj myslis. jediny kto ti porobil je ta bosorka, co ti take vyvestila, lebo na to teraz stale myslis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prekliatie - Fórum - ZDRAVIE.sk