Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RAKÚSKO - OPATROVANIE

Príspevok v téme: RAKÚSKO - OPATROVANIE
rakúsko opat

Vopred sa ospravedlňujem, ak tu táto téma nemá čo hľadať ale som už zúfalá.

Dlhodobo si hľadám prácu ako opatrovateľka /Rakúsko/, ale nejak nemám šťastie na spoľahlivé agentúry, ktoré ju sprostredkúvajú. Chcela by som Vás preto poprosiť, o nejaké kontakty na dobrú agentúru, ktorá sprostredkúva prácu opatrovateliek do Rakúska prípadne nejaké inzeráty, alebo pracovné ponuky. Mám všetky potrebné kurzy a certifikáty. Vopred Vám všetkým ďakujem, za Vašu snahu ak mi pomôžete.

Ďakujem

slobodnaa

všetko má svoje pre a proti. Na dobrú agentúru musíš mať jednoducho šťastie, najlepšie ak sa popýtaš vo svojom okolí- proste referencie od ľudí, ktorí tam chodia. Bez agentúry je to dosť veľký risk, samozrejme oveľa viac peňazí pre teba. Väčšinou to funguje na takom princípe, že kto dá úplatok, alebo je známy majiteľovi agentúry dostane dobrý flek, najlepší flek je samozrejme Viedeň a okolie, no ostatným sa ujde niekde v zapádakove a veľmi ďaleko, pri takých rakušákoch, ktorí ťa nebudú mať absolútne za nič. Ťažko radiť je to jednoducho o šťastí a dosť veľa ľudí, čo tam chodí, ti nárokom nepovedia pravdu, pretože každý začínal dosť ťažko a prečo by si to práve ty mala mať ľahšie? Je to kruté ale je to tak. Ešte raz ti radím, nepýtaj sa cudzích ľudí, nehľadaj v inzerátoch ani cez net, najlepšie cez referencie známych. Držím palce.

Opatrovateľk

Ahoj! Vie mi niekto pomôcť a dať mi radu? Som zvedavá, či by som mohla z Rakúska dostávať materské prídavky ak chcem byť s dieťaťom doma. Vopred Vám ďakujem za pomoc!!!

dobra vila

Rakusko opat, neskusala si cez net? Ze si to tam jednoducho po nemecky zadas... urcite ti to nieco vyhodi (inzeraty rodin, agentury - priamo rakuske atd)
Inac, ty myslis opatrovanie starsich ludi, ze? (Ak mas certifikaty). Pozri si popripade aj tuto stranku www.greataupair.com (su tam registrovane rodiny, ktore hladaju aupairky pre deti. Niekedy vsak, nie zriadka, sa tam da najst aj inzerat o opateru pre starsieho cloveka). Avsak...neviem, ako je na tom Rakusko. Napriklad dokopy neviem kolko inzeratov tam je od Rakusakov. Najviac ich tam ma samozrejme Amerika, Velka Britania mala cosi cez 800, ked som naposledy pozerala a Rakusko...mozno maju takych 100-200??? Neviem, pozri sa (daj si vyhladavanie cez krajinu) A popripade sa tam nahod sama...
Vedia sa tam prihlasit tak rodiny, ako aj aupairky a pride mi to ako velmi seriozna stranka. Vela stastia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RAKÚSKO - OPATROVANIE - Fórum - ZDRAVIE.sk