Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s dýchaním

Príspevok v téme: Problémy s dýchaním
turcanova

Malá má 4 roky a v noci sa jej nedá dobre dýchať. Stále má záchvaty kašľa a nedá sa jej spať. Boli sme aj na alergológii, zistili jej alergiu na mačku a plesne a mala vysoku reakciu na hystamín, čo doktorka odôvodnila, že má v tele alergiu aj inú, no zatiaľ sa neprejavila na čo. Teraz nám dali lieky na astmu flixotide a dýchame ho cez optichamber a okrem toho máme aj raz denne xyzal. No záchvaty nám neprechádzajú. malá je už maximálne vyčerpaná a lekári len pridávajú sirupy na ukludnenie, no bez účinku. Má niekto takýto podobný problém? A ako ho vyriešil?

Vladino

Prism Vas preco trapite to dieta?Lekati by najradsek vysekali vsetky brezy, topole..na travu by naliali TRAVEX, ale tym nevyriesia problem. Naco by ho aj riesili, z coho by zila farmacia? Ved maju dostatocne mnozstvo liekov, ktore treba predsa a na vsetko, dokonca aj vitaminy. Travia nas pomaly, ved nas aspon do 60-siatky potrebuju. A potom je to od kusa, sme stari. Urobili z nas narkomanov, bez liekov nevieme existovat. Toto je hroza, tohoto sa ja desim. Imunitny system dietata sa tvori az do cca 15 roku a co snim urobi chcemia? Zamyslite sa nad tym mladi ludia s malymi detmi. Hladajte alternativnu cestu. Ak budete mat zaujem napiste, poslem Vam svoj email a pomocou odbornikov sa pokusim pomoct.

[zruseny12]

TURCASNOVA
moja dcera mala zachvaty kasla...taky suchy kasel...bola na alergologii,robili jej testy na chlad...a potvrdili sa...
ja som vnoci pustala PRACKU VZDUCHU...NIE LEN KOLI VLHKEMU VZDUCHU,ALE AJ ABY SA VZDUCH V IZBE VYCISTIL,TO JEJ DOST POMAHALO...
tak jej aj pomahal sirup na kasel FENORIN...
brala aj nejake antihistamin.ale nepamatam ako sa volali/
na odhlienenie je dobry caj zo SKOROCELU KOPIJOVITEHO daj si do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE...tam je vela dobrych rad...
tazke dychanie sposobuje aj ked je pritomny HELIKOBAKTER...
a na potraviny jej robili testy?
LEPOK,LAKTOZA A KAZEIN...
JE TO VELMI KOMPLIKOVANE....ale pisem uz aj z vlastnej skusenosti,lebo mne sa zle tiez niekedy dychalo...po prelieceni na HELIKOBAKTERA sa mi dychanie velmi zlepsilo a prisli mi aj na alergiu ml.bielk.kazein...vsetko mliecne som vylucila...skus ist aj na gastro,aby jej zistili tieto veci...
helikobakter sa da zistit aj DYCHOVOU SKUSKOU/aby ju netrapili nejakou hadickou/
na gastre by mali urobit aj tieto testy na lepok,laktozu,kazein...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.