nemozem dat meno ktore sa mi paci

Príspevok v téme: nemozem dat meno ktore sa mi paci
exrodina

ahoj,chcem pocut vás nazor. Pred dvomi tyzdnami moja tehotna buduca svagrina mi dala otazku ake mam vybrane mena pre dieta (ona uz mala pripravene do nemocnice meno nella) ked som jej povedala ze dievca melissa a chlapec leo,prikyvla a hovor siel dalej.za tyzden nato mi volala z porodnice so slovami,, ukradli sme ti meno,, mala sa vola melissa. Ostala som v takom soku ze vam to nedokazem povedat!!!!!!!!!!to meno som mala vybrane uz asi 5 rokov a manzel tiez. Prerusila som s nou veskeru komunikaciu a nechcem ju uz nikdy vidiet. zda sa vam to hlupe,? ale mne nie ja viem to meno si moze dat kazdy ale ja uz nie.......... som uplne nestastna z toho, akoby ste sa citili vy

amika

ja ked som isla rodit,tak som sa tam zoznamila s jednou co isla rodit predo mnou a a pytam sa jej ake meno da svojej dcerke ona,ze Barbora,kedze ja som nevedela ci to bude syn alebo dcera,tak som jej povedala,ze dcera by bola Scarlet a syn Norbert,predstavte si ona ked sa vratila na izbu uz s dcerkou tak jej dala ake meno?????no predsa Scarlet! ale mala stastie,ze mne sa potom narodil syn hehe je to moj krasny Norino

sweet_lolitta

ja, keby sa mi nieco taketo stalo, by som svoje dieta pomenovala tak, ako som aj chcela. Preco by som sa JA mala citit ZLE, ze su v rodine dve deti rovnakeho mena? A aj ked su, co na tom zalezi?

limetka335

niečo podobné sa stalo aj u nás... ja som sa mala volať Kristínka ale na koniec tak pomenovala maminina sesternica svoju dcéru, ktorá sa narodila o mesiac skôr než ja.... takže mamina musela vymyslieť nové meno... ja som Martinka a Kristínka bola na koniec naša korytnačka:D

stella1

caute, rada by som prispela do tejto témy. Prepáčte, ale neviem si predstavit samu seba tehotnu,myslim obrazne pretoze uz mam dcerku stellu, a 9.dlhých mesiacov neprist na meno pre svoje dieta. Meno ktore by mi povedala kratko pred porodom moja svagrina,alebo aj kamaratka nech by bolo akokolvek krasne by som svojmu dietatu urcite nedala,a to za ziadnych okolnosti. Ved by som sa hanbila pred kazdym ze som musela cerpat z napadu inych a este tym niekoho aj zranit.v pripade ze to meno mal ozaj dlho vysnivane, A bokom zdravie deti a psychcke problemy ktore tu spominate pretoze tu sa jedna o medziludske vztahy a o respektovanie sa navzajom.Pretoze aj meno pre dieta je vzacne ,bude ho sprevadzat cely jeho zivot takze je treba prikladat mu dolezitost. Z toho mi vychadza jedina vec tvoja pribuzna sa zachovala hrozne, a musi to byt skutocne zena zo strasne velkou fantaziou,plna napadov. Neviem ako by som sa zachovala,ale nemala by to so mnou lahke.

ererer

pjosa, absolutne nesuhlasim, nechapem preco by v tomto pripade mala mat charakter len jedna osoba a to ta ktora v tomto pripade ,bola podrazena, nechapem preco by sa mala povzniest a co druha strana, ???? ta moze byt v pohode? absolutne nechapem ako nieco take moze urobit osoba ,ktora ma s exrod. dobre vztahy a za devat mesiacov tehotenstva si nevedela vybrat meno pre svoje dieta. Pride mi to od nej totalne hlupe.

pjosa

exrodina ja ta uplne chapem. Mne toto iste urobila sesternica. Raz sme boli na zahradke a bola tehotna. Zacala si robit prieskum mien. A ja som povedala, ze sa mi velmi paci Ema, lebo aj mam vtedy narodeniny a priatel sa vola Emil, tak som chcela urobit kompromis. A ona mi oznamila, ze ma dcerku Emu. Plakala som, lebo som bola na to pripravena. A este sa neviem z toho spamatat, vadi mi to. Povedia mi, ze ved mozem aj ja dat, ale ja uz nemozem a nechcem, lebo uz jedna Ema v rodine je. :o(( Chapem ta, a tiez mam pocit, ze nemozem povedat nieco, co je pre mna pekne.

lapacka

ererer, mat chrbtovu kost znamena mat charakter a nie byt zadubeny. to ze ma niekto charakter sa v tomto pripade prejavi tym, ze sa povznesie nad nepodstatne veci a nestavia svoje urazene ego nad vsetko ostatne

ererer

tvoja mila svagrina, je hlupe tela, a je dobre ze si to zistila uz teraz,co je to prosim ta za zenu ked caka na to kedy vyslovis meno pre svoje decko a hned mu ho supne, hanbila by som sa az do spiku kosti pozriet sa ti do oci, .Aj s tym svojim manzelom, odkaz imj odo mna nech sa strcia do riti,su to ludia bez charakteru a moralky,.Zdravie dietata je druha vec to ma nezaujima, mna totalne zarazilo ako pekne sa zachovala. A toto iste ti povie 9 z 10 ludi s chrbtovou kostou.