nemozem dat meno ktore sa mi paci

Príspevok v téme: nemozem dat meno ktore sa mi paci
exrodina

ahoj,chcem pocut vás nazor. Pred dvomi tyzdnami moja tehotna buduca svagrina mi dala otazku ake mam vybrane mena pre dieta (ona uz mala pripravene do nemocnice meno nella) ked som jej povedala ze dievca melissa a chlapec leo,prikyvla a hovor siel dalej.za tyzden nato mi volala z porodnice so slovami,, ukradli sme ti meno,, mala sa vola melissa. Ostala som v takom soku ze vam to nedokazem povedat!!!!!!!!!!to meno som mala vybrane uz asi 5 rokov a manzel tiez. Prerusila som s nou veskeru komunikaciu a nechcem ju uz nikdy vidiet. zda sa vam to hlupe,? ale mne nie ja viem to meno si moze dat kazdy ale ja uz nie.......... som uplne nestastna z toho, akoby ste sa citili vy

lacontes

poviem ti ze na jej mieste by som chodila po kanaloch, toto sa nerobí, hlavne ked si s tym menom bola zžitá a tvoja švagrina mala napisane NA PAPIERIKU INÉ MENO ,-???? to co urobila je chrapunstvo, ako mna by to nastvalo a hrozne !!!! skutocne nejde o meno, ale o princip a chrbtovu kost, podla mna je to chuderka bez fantazie a jej manzel tiez

mikri

No mna by to tiež pekne vzalo asi by som si odhnevu aj poplakala... Je pravda že to meno môžeš dať aj ty ale tiež si myslím že to už by bolo iné - vyzeralo by to že ty opakuješ. No tá druhá vec súhlasím s dd že záleží aké ste mali vzťahy predtým a ako ti to povedala. Neviem ako na tom ste ale možno je tam z jej strany závisť možno týkajúca sa aj iných vecí tak ti možno chcela urobiť napriek meno sa jej páčilo ale aj tak sa toto nerobí. Tak ti poviem ja by som si potom vybrala iné meno asi ale tá horkosť by zostala (nie som až taký dobrý človek ktorý vie tak ľahko odpúšťať) Skús si pozrieť kalendáre mien ak nechcete slovenské možno niečo objavíš inak talianske mená sú veľmi pekné a ja mám pre druhú dcérku vybraté meno bianca z tal. kal. a je aj u nás čo ma teší. A možno kým bude tak si vyberiem iné meno.

darika

A este nieco,ber to pozitivne.Mala si meno,ktore sa pacilo svagrinej,tak to zneuzila.Ale mozno pre teba teraz velky problem,sa casom utrasie,ale nemyslim si,ze pre toto by ste sa mali na smrt rozhadat pokial ste si rozumeli predtym.Zasmej sa a najdi nove.
Zeby Vanessa?

darika

No je to neprijemne co ti urobila,ale ja keby som bola skalopevne rozhodnuta,aj tak by som si za tym menom stala a dala by som ho.Preco by si ho nemohla mat aj ty.
A mozno ked ti napiseme mena ktore sa nam pacia,mozno ti pomozeme-
Klara,Darja,Aisha...Skus porozmyslat aj nad inym menom.Mozno sa ti nieco zapaci.

dd

asi by som bola tak isto z toho nestastna, nastvana, ale myslim, ze dost zalezi aj od sposobu, ako Ti to povedala..ten sposob, co si napisala, mi pride riadne drzy, ako keby Ti chcela urobit napriek..keby Ti to povedala troska inak, napr. ze vie, ze si to meno mala vybrate, ale ze aj im sa velmi zapacilo a ze dufa, ze sa nebudes hnevat, ked Ti ho takto prebrali..to by bola dost ina rec a myslim, ze aj Ty by si to tak mohla lahsie "prekusnut"..v kazdom pripade Ti nikto nezakazuje dat to meno Tvojej dcere..u nas v rodine sa moji dalsi dvaja bratranci volaju tak isto, ako moj brat a je medzi nimi cca 4-5rocny rozdiel a nikto sa nad tym nepozastavuje :).hlavu hore, ked Ti to je neprijemne, tak sa s nou stykaj len v nutnych pripadoch, tu malicku maj rada, ved ona predsa za to nemoze, co Ti jej matka spravila a casom sa to mozno nejak utrasie..zelam vela stastia!

daraa

tak od svagrinej je to spinavost, a nejde o melissu aj kebyze mas vybrate filomenu, co je aj s manzelom bez fantazie, ako ja by som sa s nimi urcite prestala bavit, pretoze nemaju absoutne charakter.

Sofia-Žofia

sarah parker:
15.5. je v niektorych uz aj nasich kalendaroch ŽOFIA-SOFIA a taktiez sa to odvodilo od toho,ze Žofia v zahranici je SOFIA a opačne!!!
Dalej v tento datum oslavuju ŽOFIU,SOFIU
aj česko,madarsko,polsko,litva,lotyšsko,svedsko,finsko,nemecko,rakusko,estonsko,chorvatsko...

sarah parker

no a predstav si, ako by ju zralo, keby si ty dala devcatku tiez meno melissa. :-))
inak, je tolko krasnych mien, aj slovenskych, ktore mozes vybrat pre dieta. melissa bude zniet o par rokov velmi divne, podla mojho nazoru. teraz je taky boom zahranicnych, americkych a exotickych mien, a ked som v parku s detmi, vzdy mam pocit, ze niektori ludia volaju na svojho psika, az prekvapene zistim, ze beny je vlastne chlapec s menom benjamin, nely nie je fenka ale ludske mlada, bas alebo basty je sebastian a nie vlciak....
ludia pomenuju svoje dieta sofia a oslavuju meniny na slovensku zofiu. preco? v blizkosti nasho bydliska byva mlada rodinka, ktori volaju svoju dcerku [dzesika]. mam velku chut opytat sa, ako sa to meno pise po slovensky???
nechaj to tak, nie je to vobec pekne, co urobila, ale nenic si ty naladu, dni a vztahy v rodine. usmej sa a svet bude krajsi.