nemozem dat meno ktore sa mi paci

Príspevok v téme: nemozem dat meno ktore sa mi paci
exrodina

ahoj,chcem pocut vás nazor. Pred dvomi tyzdnami moja tehotna buduca svagrina mi dala otazku ake mam vybrane mena pre dieta (ona uz mala pripravene do nemocnice meno nella) ked som jej povedala ze dievca melissa a chlapec leo,prikyvla a hovor siel dalej.za tyzden nato mi volala z porodnice so slovami,, ukradli sme ti meno,, mala sa vola melissa. Ostala som v takom soku ze vam to nedokazem povedat!!!!!!!!!!to meno som mala vybrane uz asi 5 rokov a manzel tiez. Prerusila som s nou veskeru komunikaciu a nechcem ju uz nikdy vidiet. zda sa vam to hlupe,? ale mne nie ja viem to meno si moze dat kazdy ale ja uz nie.......... som uplne nestastna z toho, akoby ste sa citili vy

?,

nic si z toho nerob ak budes mat malu pokojne jej to meno daj nech ju sslak trafi :-) samozrejme obrazne ale daj jej pocitit co si o nej myslis a nerozculuj sa :-)

tinka228

práve pre toto som ja nikomu meno nepovedala. až keď sa malý narodil.
a tiež sa mi nepáči keď sa v rodine rovnako volajú viacerí.
a tvoja švagriná je fakt drzá.

monika99

aj my mame v rodine rovnake mena a nikto sa nad tym nezamysla.....kazdy da take meno ake sa mu paci...a nie je iste ze sa ti zapaci trebars aj ine meno,mne sa dlho pacili meno Bianka ale teraz sa mi uz paci uplne ine....

rufus

tak to mas inu suku svagrinu,ja by som ju zabila, iste kebyze si vyberie melissu predtym nic nepoviem, ale az potom co si sa jej zverila s tym.Nech sa na mna nehneva ale je to bezchrbtova svina

moniqa87

bolo by to asi divne, ale to meno ti nemoze zakazat dat dcere nikto, ani ked ho uz niekto v rodine ma... asi bude treba aby ta najskor presiel hnev... nejak to rozdychat... nebolo to sice od nej pekne ale bohuzial, uz nic nenarobis... nabuduce nikomu nerozpravaj ake ste si vybrali mena...