Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

parfumeria Azet-mate skusenosti?

lenkalin

suhlasim s leachan, tiež odtial objednávam a servis naozaj bekonkurenčný, potrebovala som na sobotu večer pre kamarátku darček objednala som v piatok a dodali mi to bezproblemov

lenkahudakova

ahojte ja mam zatial najlepšie skúsenosti s notino, už som objednávala viac krát, vždy mi všetko príde na mail, a mám to doma do dvoch dní... raz sa stalo že som si objednala zlý parfém, hned somnou komunikovali online z ich stránky a všetko sa vyriešilo bezproblémov. Vidieť že sa riadia tým že ich zákazník je na prvom mieste :)

Leachan

Objednavam vyhradne cez Parfems.sk maju neuveritelne ceny akurat som objednala DG Light Blue 100ml za 49€ konkurenica ju ma najlacnejsiu za 54!!!!! Dost velky rozdiel. navyse cely servis okolo dodavky je SKVELY. Uz mi poslali aj do zahranicia, ako darcek pre sestru.

moj_nazor

papaja a poznas nejaku stranku? lebo ja som ich presla x a bud mali postovne zdarma, ale na Slovensko neposielali..alebo na uniquebeuty alebo take cosi bola strana a tam mali vsetky parfemy stale vypredane :((((

aluska1

ja si objednavam z parfems.sk, uz viackrat som si objednala a vzdy bolo vsetko ok, parfemy boli original, po 3-4 dnoch mi prisli dobierkou na postu

oh.my.gosh

mne praveze z azet prisil vzdy v pohode parfem, z parfums spinavy odstreknuty parfem, komunikacia 0 bodov, na email ziadna reakcia, na telefone arogantne jednanie so zenou ktora ocividne nieco zula a bola drza ze som neverila :) NIKDY VIAC. na vianoce som dostala parfem z normalnej kamennej parfumerie, ale bol pokazeny, co viem posudit kedze som ho predtym uz mala. no uz sa tusim na nikoho neda spolahnut.

lulina23

Ja mám veľmi zlú skúsenosť s touto firmou!!! Objednala som si parfém-tester,čiže bez obalu,len v kartón.krabičke.Namiesto toho mi poslali parfém orig.zabalený,aj v celofáne,napodiv aj s mašličkou! Najpr som sa čudovala lebo som platila za tester a nie za orig.balenie,tak som sa potešila,ale pri otváraní a odstraňovaní mašte som si všimla že parfém bol ručne prelepovaný.Strekla som si ho a od vône ktorú poznám a na základe ktr.som si to objednávala to malo daleko,bol ako keby odležaný,viac krát rozbalovaný kus,navyše krabička bola pod celofánom špinavá a doškrkaná! Po vyše 2mesiacoch sa mi podarilo od nich dostať peniaze späť!!! Takže už nikdy viac! Toto moja skúsenosť,nevravím že predávajú fejky ale aj toto sa stáva a museli si byť vedomí čo mi posielajú a aj napriek tomu to poslali.

moj_nazor

ja teda spokojna nie som. Potrebovala som zohnat dva rozne parfemy; ten jeden bol na azete lacnejsi, ako na parfums.sk, tak ten som objednala tam a druhy tam nemali ani v ponuke, tak ten som si objednala z toho parfums.
U oboch parfumerii maju totiz postovne zdarma, ale..

Vysledok: z parfums.sk mi prisla skutocne do NASLEDUJUCI DEN, DONIESOL MI JU KURIER a v pohode!!! Priebezne mi poslali asi 3 emaily, najskor, ze registrovali objednavku, potom, ze je to na sklade a bude vyexpedovany a treti s tym, ze to bolo vyexpedovane.

KDEZTO Z AZETU SA MI ANI NERACILI OZVAT, nic!!!! A vcera, po 16(!!!!) dnoch mi napisu sms, ze odoslali sme Vam dnes objednany tovar.. a co ma este viac sokovalo, dnes mi prisla znovu TA ISTA SMS Z TOHO ISTEHO CISLA, ze mi poslali tovar!! maju tam proste bordel a 16dni, kto to kedy videl, tak ma mali informovat, ze nemaju skladom.. to mi aj z Anglicka skor ten parfem pride, ako od nich. Ja ich teda fakt vyslovene nedoporucujem a- apropo, aj z parfums mi poslali zadarmo vzorku - A ESTE PODLA VLASTNEHO VYBERU!!

a co sa tyka cien a originality, tiez to porovnavam s kamennymi parfum. a kvalita je navonok rovnaka, tak si myslim, ze to je to iste a je to o nieco lacnejsie..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

parfumeria Azet-mate skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk