Opuch prsta bez príčiny...

Zuzana B

Čítala som si odpovede a tiež som mala tri dni belesti v končeku prsta a dnes u chirurga som zistila že je to zápal a musel mi strhnúť nechet z toho prsta aby sa zápal dostal von

Fábri

mojej priateľke z ničoho nič opuchol a ožltol prst malíček nakoniec sa jej to podlialo krvou neviete s čoho nikde sa neudrela ani nič čo to je? alebo s čoho to je a čo s tým ?

bibi0202

Ahojte,tak isto mi napucha prst na pravej ruke,,doteraz to nebolelo..ale uz 3 den rano sa zobudcam na bolest aj opuch,,oco moze ist poradite mi...???

LussQa

Napuchol mi dnes do rana strašne prst, ani som si ho nebuchla a ani nenarazila .Dost napuchol a je červený a vobec ho neviem skrcit a boli a picha ma v nom.

S cim to može byt ked som si ho nenarazila ??

Prosím o radu....

ciaobella198

mne napuchol prostrednik na pravej ruke posledne co si pamatam ze som chcela vyrypat zader trochu ma to zostipalo a rano som mala prst napuchnuty..este pockam 2 dni a ak to neprejde idem jednoznacne k doktorovi...

mimka333

...ten názov sa ti fakt podaril:)) Ale teraz vážne - môj otec sa min. týždeň zobudil s rukou 2x väčšou ako pôvodne, aj ho to dosť bolelo a tiež nevedel z čoho to má - nič ho neuštiplo,ani mu nič den predtým nebolo. Na druhý deň išiel doktorovi, ktorý mu povedal že má zápal-konkrétne že si niekde natiahol šlachy - predpísal mu nejakú masť aj tabletky. Tak s tým radšej behni aj ty k lekárovi.

AdamKrt

Mozes skusit urobit si repikovy caj, nechat ho vychladnut a macat to v nom.

Mozno si mala len nejaky zader. Staci niekedy nepatrny skrabanec. Ale lepsie bude, ak zajdes, nech sa Ti na to pozrie doktor. Da sa napr. poskriabat niekde na hrdzavom klinci, chytit otravu krvi, ci tetanus, atd...