Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epilepsia???

Príspevok v téme: Epilepsia???
ninik

chcem sa Vas opytat, ci nemate dakto podobny problem ako ja..Uz dlhsiu dobu mam problemy so stitnou zlazou..no a z nej byvaju problemy aj s ocami...asi tak posledne ri mesiace sa mi stava, ze sa zahladim a chodim a ani si to uz neuvedomujem, ale chodim zhladena.a potom sa dako spamatam..ale za den sa mi to stane viac krat.predvcerom bolo v TV, ze je to priznak epilepsie.no a v poslednej dobe mi napucha aj ta stitna zlaza..tak som uz fakt v koncoch z toho.dakujem za prispevky.

mateus

Zdravim vsetkych,asi tri roky mam potvrdene pi zachcaty doteraz boli dohromady tri ci styry.Aj ked lekar vravi ze je to len slaba forma epilepie a ze pravdepodobne v blizkej dobe budem moc vysadit aj lieky priatelka ma stale obavy a myslim ze to blokuje aj nas vstah,z dovodu epi som si nemohol urobit ani vodicak a ten mi tiez velmi chyba.Co mam robyt myslite ze sa da z epi naozaj vyliecit a ze budem moct soferovat?

CMu_Q

moja babka ma epilepsiu od 13 a tiez ma riadne problemy s ocami, hrozi ze oslepne a tiez chodi taka zahladena, niekedy ma ani nespozna na ulici... ale nie vzdy sa problemy occi, stit. zlazy spajaju s epilepsiou, na to treba komplexne vysetrenie neurologom....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Epilepsia??? - Fórum - ZDRAVIE.sk