sultanky

Príspevok v téme: sultanky
lejka

ked som bola v turecku ponukali mi na masazach taku divnu masticku...dopocula som sa neskor ze to je mast ktorou si prostitutky mazu vchod do posvy aby sa vyhli zlym silaam...skusila som to a po sexee na hotelovej izbe sa mi po rukach a velkych pyskoch vyhadzali vyrazky zvane sultanky ?, pomozte prosim lebo neviem o tejto chorobe nic najst...vdaka za rady

dr. plesniak

potieraj si jablkovou stavou a vytazkom z vysusenych peral.vytri si s tym svoju zoschnutu piču. a chod ku sexuológovi a ten ta pojebe.

krescak

tato mast sa kedysi robila pre tureckych sultanov ktorych milenky si s nou mydlili susury aby ich neskolila kliatba kvoli tomu ze boli cudzolozky..ale myslim ze si s tymi vyrazkami len robis srandu :((

dr. plesniak

vies na to si musis prikladat obklady z uhorkovou stavou a vytazkom z paradajkoveho dzusu.musis si tym vagynu potierat kazde 4 hodiny a potom si to musis urobit svojou ruckou.

krescak

tato mast sa kedysi robila pre tureckych sultanov ktorych milenky si s nou mydlili susury aby ich neskolila kliatba kvoli tomu ze boli cudzolozky..ale myslim ze si s tymi vyrazkami len robis srandu :((