moze po vysadeni hak meskat menstruacia?!

severanka

ooo11: vieš čo všetko nevhodné lekári predpisujú ? :D
ale ty ako veľké dievča by si už mohla vedieť že pri kŕčových žilách sa umelé hormóny brať nesmú, pretože ti hrozí riziko trombózy, na ktorú sa zomiera... ale samozrejme, pokojne papaj tabletky naďalej.. veď , TY trombózu nemôžeš dostať, prípadne budeš užívať tbl do vtedy kým sa ti niečo nestane,a le podotýkam - po smrti ti skutočne nejaké Cerazette bude na nič :D

severanka

ooo11: ale máš podozrenie na kŕčové žily, máš veľkú šancu dostať trombózu... preboha, ty to fakt nechápeš? ako môžeš s takou určitosťou napísať, že ju ani nikdy mať nebudeš, ak si v rizikovej skupine? teba asi baví hazardovať so svojim životom...

Cerazette nie je vhodné užívať ani pri kŕčových žilách...

Mimi323

A ešte odpoveď na tvoju otázku, áno môže po vysadení HAK meškať menštruacia a to v pohodičke aj pol roka a viac.

Mimi323

ooo11 Severanka ti chcela len poradiť.
Aj ja som sa pobavila, že budem to brať, kým sa mi niečo nestane... Fakt super prístup k svojmu zdraviu. Potom tu necho´d plakať, že máš zdravotné problemy.

ooo11

ved trombozu nemam a ani mat nebudem...
no to je pekne, ze sa na tom bavis,ved sto ludi, sto chuti :-D

ale na toto som sa nepytala, takze toto preberat nemusime..moj problem spociva v niecom inom a nie v tom, preco budem brat prve taku hak aku brat budem..

severanka

ooo11: si ma pobavila... budeš brať HAk dovtedy kým sa ti niečo nestane :D to je fakt... po smrti by ti HAK bola už nenič :D vieš, na trombozu as aj zomiera...

ooo11

ja to beriem tak, ze asi budem dovtedy na hak, kym sa mi ozaj nieco nestane.pravdu povediac, je mi to jedno, hlavne, nech nie som tehotna.. aspon v tomto pripade, a v tomto obdobi...

mna nikto nikam neposlal..

alzbee

ooo11: aj ja beriem HAK temer tri roky a mam nabeh na krcove zily (ma ich mama, babka, mal ich pradedo)...po spravnosti by sme mali ist ku angiologovi, ktory by urcil, ci mozme HAK brat...ja sa chystam po skuskach ku dermavenerologicke a uvidim, co mi povie (...no viem, dost "skoro" ma to napadlo po temer 3rokoch, ale radsej neskoro, ako nikdy, ci jak sa to vravi:))