baby kedy ukoncite vztah?

lole

ja som zazila 3 rozchody. v prvom som dostala kopacky ja. dalsie 2 som ukoncila ja. v podstate islo vzdy o ten isty dovod - boli na mna strasne dobri, stale sa zaujimali o to, kde som, s kym som a kedy pridem... velmi ma to obmedzovalo a ked mi kazdy den neustale opakovali, ako ma miluju, ze nedokazu bezo mna zit, ze ziarlia na moje kamaratky, lebo s nimi travim cas, ktory by som mohla byt s nimi a pod.,zacala som voci nim citit odpor. uplne sa mi zhnusili. vo vztahu zena potrebuje mat pocit bezpecia a istoty, ze sa moze o niekoho opriet a nie vediet, ze ked sa nieco stane, ze ona bude musiet byt oporou, ze ona bude musiet byt ta silnejsia...
no fakt obidvaja boli taki mamickini milacikovia, take citlivky. sice nikto by to o nich nepovedal,lebo hrali tazkych machrov, ale ja som svoje vedela

jojo

toto ma byt o ukonceni vztahu a nie dake blbe hadky,ci nadavat byvalemu do sracov.
tu mate pisat dvovody rozchodu..
prosim katika88 i debyla-filozofa aby tu uz nepisali!!! vdaka.
toto ma pomoct chalanom sa vyvarovat chyb, aby zbytocne neublizovali svojim najmilsim, aby sa ich vztah rozvijal a nie nicil..
aby zbytocne nestracali svoje lasky..

ptriccia

ja som so svojim sracom chodila 1,5 roka a chodili bi sme aj dlhsie len on sa musel odstahovat prec.ked sme spolu zacali chodit tak sme mali obidvaja 14

katika88

debyl-filozof sam sebe oponujes je to dost zvlastne ze ked ja sa s priatelom iba maznam tak som p*** a ked to iste robi niekto iny tak je to ok :-)) Neviem preco by aj mojmu priatelovi nemohlo toto stacit ako prejav lasky?Hm tak sa teraz z toho rozumne vykrut ha?Ja s priatelom sa tiez necitim na sex pripravena ale mna za to odsudzujes, si fakt divny.

debyl-filozof

sofija teba vobec nic nevycitam, maznanie mu malo bohate stacit ako prejav tvojej lasky! urobila si dobre ze si sa s nim nemilovala. na to musis byt pripravena, to pride samu z vnutra a ty budes vediet ze ten clovek je ten pravy a ze to ches ty a nie preto lebo na teba tlaci...
mas na to dost casu, vsak raz to pride a bude to nadherne, tu chvilu uz nikdy nezabudnes. a fakt obdivujem ze si vydrzala v 15ke mat tak dlhy vztah, si isto fajn dievca :)
katika88 naser si furia! mam ta pas, neriesim................................

katika88

Sofija jasne ja ta chapem, toho debyla-filozofa si skratka nevsimaj.Si rozumne dievca, ukazala si ze mas svoju hrdost.Kiez by takych ludi bolo viac.