Krive nohy

nicenice

tiez mam nozky do O, atiez som mala kedysi strasne komplexy,, ale ked tak teraz na seba pozeram mam zasa krasnu stihlu postavu a ked sa dam do plaviek nohy mam skoro jako modelka ved aj tie maju mnohe dost do O,, je to jednoznacne sympatickejsie a krajsie ako do x, dufam ze trosku priberem aby to bolo menej vidiet, ked si ich pekne opalite a oholite buduuu krasne neh su vytvarovane jak chcu

zuzula11

Anika ... kosti nezmenis. Jednoducho sa musis prijat. Avsak mozes dat svalom krajsie a plnsie tvary v posilke - najma lytkam. No pozri sa na celebrity ako uz menovana Christina ci Kate Moss alebo Sarah Jessica Parker ... Premavaju sa v minisuknach, su na obalkach casopisov a SU KRASNE A OBLUBENE. A ked sa niekomu nebudu tvoje nozky pacit, kasli nanho!!!

Anika152

Aojte. Ja ma tiez taky problem s nohami do O ale nemozem pribrat lebo mam zrychleny metabolizmus takze sa mi to nedari a preto som sa was vsetkych chcela spytat nejaky inaksi system ak mi budete wedet poradit budem wam welmi vdacna. DAKUJEM

vevericka

Podla mna by ti mozno prospelo, keby si trosku pribrala, vtedy nohy do O nie su tak napadne. Napadla ma taka Christina Aguilera. Ked si pozries jej uplne prvy videoklip, Geenie in a Bottle, tak tam ma desne krive nohy, dokonca sa to tam snazia kadejakymi optickymi trikmi skryt. A teraz? Uz by nikto nepovedal, ze su krive. Nabrala krivky, je zenskejsia a aj nohy sa vyformovali.:)

gadgetka

Cauko Mel ... aj ja patrim k tym O-nohatym. Ako pubertacka som bola pre to velmi zakomplexovana, dokonca som kdesi vycitala cviky a denne sa mordovala - ale kosti nezmenis. Neskor som zacal chodit do posilky a vela behavat a pekne sa mi vyformovali lytka a stehna. A ver, ze pohlady muzov ma presvedcili, ze moje nozky boli pekne. Teraz mam uz dve deticky a rada si obleciem minisuknu aj do prace ... Ved komu sa nepacim , nech sa na mna nepozera, Panbozko ma stvoril takuto!!!

sade8

aj ja si myslim ze je lepsie do O ako do X, podla mna je to aj celkom pekne.......ale asi nic na to neexistuje aby boli rovne