priateľ vo väzení

darika

Dobru aj tebe a hlavne drzim palce.Nech sa uz stalo cokolvek,ludia si musia davat druhu sancu,ale...V tvojom pripade ide o cas,vela casu.

DaveGehen

dakujem vsetkym....ved pride co ma prist. najhorsie je to ked vidim inych ako su spolu, ako sa drzia za ruky... a takto vecer. clovek az od bolesti nemoze dychat. dobru noc a dakujem

ejha

...no asi ste toho preskakali uz viac-ja nevie, mas 20....pri najhorsom 27 ked ho pustia....to sa neda povedat este,ze stratis mladost koli nemu....no podla mna...vy viete,ake je to puto medzi vami silne,kazdopadne,drzim palce a do buducnosti co najmenej preslapov,ci uz samostatnych,ci spolocnych...

DaveGehen

dakujem pekne...aj ked o obdiv tu nejde.
ci by to on urobil....hm...on uz toho urobil pre mna....ako pubertiacku ma prestál...moje výkyvy, úteky....no najviac si na nom vazim vo vztahu ku mne, ze kvoli mne prestal s drogami....potom som ho z roztopase nechala, zase sa spustil...a potom zase dokazal prestat...a nebola to ,,len,, marihuana a odvtedy uz nic. vzdy bol takou oporou nasou. ja som bola ta prelietava, on vzdy pockal kym sa ,,ukludnim,,...a teraz akoby sa to vymenilo. ja cakam.

alzbee

No tazko sa vzit do tvojej koze...chapem ta na jednej strane, ze chces cakat...a myslim, ze ti bude moct hocikto hocico napisat, tak tvoje rozhodnutie sa asi nezmeni, lebo momentalne ho milujes najviac na svete a ked clovek miluje, tak "rady" inych pocuvat nechce...

severanka

obdivujem akúkoľvek ženu, ktorá dokáže čakať a milovať chlapa, ktorý je vo väzení...
ja by som ho nechala už len preto, že sa tam ocitol... :(
asi som slaboch a zbabelec, ale nevedela by som žiť s niekym kto spáchal trestný čin (alebo viac)...

máš môj obdiv DaveGehen! držím ti palce !

DaveGehen

20r. sme spolu uz 5 rokov...
nie som rozhodnuta:) ja to tak citim...ale ved aj ja som si spociatku namyslala, ze radsej nech sa nezariekam, stat sa moze, ze sa najde niekto iny....dokonca si to snazim namyslat aj tedka, ale akosi to nejde...pri nikom sa tak necitim ako pri nom. ved zmenit sa to este moze, viem, ja len ze bud cakat na zmenu alebo na neho je dlho a ze som to potrebovala dostat zo seba.

DaveGehen

vazne ani nie, skôr mensie ale vela. ja si to predstavit tiez neviem...ale inak to nejde. darmo mi aj on vravi, nemozes tolko cakat, najdes si niekoho...pre mna je iba on. coraz viac som o tom presvedcena.
viem, že riesenie nie je. iba cakat. ale dakujem aj tak.
a darinka:dufam, ze to vyjde...ale neverim uz v tejto justicii nicomu..pred rokom ho mali pustit, cely den som ho cakala a nic. uz len o mesiac mi prislo, te nevie jak mi to napisat ale ze dostal zrazu 9.